To vážne? Naštvaný Gogoladze opisuje, ako sa mu Glismann s Michailidisom vyhýbajú a vysvetľuje, ako je to s jeho účasťou v Edene.

Gogoladze je nespokojný s postojom svojich súperom, ktorí sa mu podľa jeho názoru vyhýbajú. Aký je jeho pohľad na vec a čo žiada od Oktagonu?

Favorit sa vyradil sám

Amiran Gogoladze bol v rámci prvého ročníka pyramídy Tipsport Gamechanger jedným z najväčších favoritov na celkového víťazstvo. Vlastným pričinením sa však pripravil o šancu zabojovať o veľký balík peňazí,  po tom, čo pred prvým kolom nedokázal navážiť.

Neskôr však od promotérov dostal ďalšiu šancu a v zápasoch s Liamom Etebarom a Lukaszom Siwieczom fanúšikom naplno predviedol svoje schopnosti.

Nespokojnosť a výčitky Gruzínca

Pred niekoľkými minútami zverejnil Gogolazde na svojom instagrame príbeh, v ktorom opísal situáciu ohľadom svoje účasti na Oktagone 58, kde ho mali odmietnuť hneď dve hviezdne mená z rebríčka weltrovej váhy. „Takže tu sú fakty ohľadom mojej účasti na Oktagone 58. Michailidis najprv súhlasil so zápasom so mnou, no potom z toho vycúval a ja neviem prečo. Potom Oktagon ponúkol zápas so mnou Glismannovi, no on to opäť odmietol. Som smutný z toho, že som do pyramídy nenavážil a nechal týchto takzvaných finalistov a semifinalistov, aby sa dostali daleko, namiesto mňa, aj keď viem, že som lepší, konštatoval „The sniper“

„Nezaujíma ma, kto bude môj súper. Chcem skrátka bojovať. Dajte mi kohokoľvek na Oktagone 58 a ja ho zničím, doplnil.

Karta v Edene sa plní

Na najväčšom turnaji v historií Oktagonu nás čaká bezpochyby karta, ktorá bude zodpovedať veľkosti tohto galavečera. Doteraz sú na karte Oktagonu 58 oznámené dva zápasy. Okrem hlavného ťaháku turnaja, teda odvety storočia Végh vs Vémola je na Eden oznámený aj duel Kozma vs Surdu. V Prahe nás čakajú aj 3 zápasy v rámci nového ročníka pyramídy Tipsort Gamechanger. Špekuluje sa, že súčasťou karty bude aj titulový zápas strednej váhy Kincl vs Peňáz, no tento zápas zatiaľ nie je oficálne oznámený.

Zaujímavým prírastkom na karte by bol určite aj Gogoladze, ktorému ale zrejme nebude jednoduché nájsť súpera.

A čo vy? Chceli by ste vidieť na Edene Gogolazdeho?