Kde, kedy a ako sledovať vyhrotený debut „Baby Jagy“ a RFA 15.

Turnaj RFA 15 nám už klope na dvere a okrem iného na ňom uvidíme aj debut Václava Mikuláška v novom pôsobisku. Kde, kedy a ako sa dá galavečer sledovať?

Čo nás čaká

Na turnaji RFA 15 v bratislavskej Hant aréne uvidíme už túto sobotu celkom 12 zápasov. Hlavnými ťahákmi budú tentokrát zápasy v MMA, ktoré budú vhodne doplnené o niekoľko zápasov podľa pravidiel Real fight. V súboji sa predstaví aj jedna z hlavných hviezd organizácie slovenský „tank“ Sebastián Fapšo.

V MMA je zrejme najočakávanejším zápasom pre fanúšikom vyhrotený duel Török vs Mikulášek, pri čom pre druhého menovaného to bude prvý zápas pod hlavičkou RFA. V Hant aréne nás čaká aj súboj dvoch mladých pušiek medzi Slovákom Dominikom Toporcerom a takisto slovenským reprezentantom s azijskými koreňmi Kristiánom Nguyenom. Najskúsenejším zápasníkom  v rámci celej karty bude bezpochyby Ukrajinec Alex Butenko, ktorý sa stal v Prievidzi šampiónom EUROGOLD pyramídy. O návrat na víťaznú vlnu sa bude snažiť opäť Veronika Zajícová v duely s krajankou Vránkovou. 

Hlavný zápas

Vrcholom celej karty po športovej stránke bude súboj o titul právoplatného šampióna RFA v ľahkej váhe. V ňom sa o prekvapenie večera bude snažiť mladý slovenský talent a 2 muž rebríčka RFA v LW Martin Horínek. Jeho súperom bude skúsený rakúsky reprezentant Arbi Mezhidov, ktorý prichádza do Bratislavy s jasnou víziou a nič iné ako víťazstvo si nepripúšťa.

Ako, kde a kedy sa dá RFA 15 sledovať?

RFA 15 sa dohrá 9.3. čiže túto sobotu od 19:00 v bratislavskej Hant aréne. Lístky na turnaj sú ešte dostupné v sieťach Ticketportal.sk a Predpredaj.sk. Celý turnaj môžete sledovať cez Voyo.sk