Sliezske prosby boli vypočuté. Sivák pozná súpera na RFA 16.

Václav Siváka čaká už o necelý mesiac obhajoba titulu šampióna RFA. Proti komu bude neporazený český „Bad boy“ svoj opasok v Opave obhajovať?

Súboje na dvoch frontoch

Václav Sivák pred časom absolvoval úspešnú premiéru pod hlavičkou KSW, keď v zápase podľa pravidiel thajského boxu zdolal na body poľského zápasníka Michala Królika. Najbližšie ho v rámci galavečera organizácie RFA čaká súper s podobným priezviskom.

Výzva bola akceptovaná

Tým bude sliezsky rodák Adam Król. Reprezentant JMFS gymu a bývalý partner Veroniky Zajícovej vyzýval Siváka už niekoľko krát. Jeho snaha bola nakoniec odmenené veľkou kariérnou príležitosťou, ktorú bude mať proti obávanému Sivákovi Król doma v Opave, kde však bude mať bezpochyby silnú fanúšikovskú základňu aj súčasný šampión RFA v k1 do 66 kilogramov.

Amatérsky majster Českej republiky aj Európy v MMA si zápas so Sivákom vyslúžil najmä skvelým výkonom na podujatí RFA v Havířove, kde svojho súpera ukončil už v prvom kole.

RFA 16

Turnaj RFA 16 sa uskutoční 16.4. v Opave, kde okrem titulového zápasu Sivák vs Król uvidíme aj zaujímavý ženský súboj Mukhamed vs Dridi, či duel veterána MMA scény Mariána Jakubíka. Lístky na RFA 16 sú dostupné v sieti  Ticketportal.sk