Atraktívny mix postoja a MMA v čele s veteránmi Oktagonu. PML odhaľuje mená na karte 9 turnaja.

Organizácia PML sa chystá nadviazať na svoj prvým zmiešaný galavečer 13.4. v Trenčíne. Ktoré známe mená sa v rámci pokračovanie novej éry slovenskej organizácie na turnaji predstavia?

Zmenu konceptu vítajú aj zápasníci

Slovenská organizácia PML, ktorá ešte donedávna organizovala zápasy výhradne v postoji sa pred časom rozhodla pre zmenu konceptu a obohatenie svojich galavečerov o zápasy podľa pravidiel MMA.

Tento koncept sa stretol s veľkým nadšením zo strany fanúšikov aj zápasníkov, ktorí tak majú na scéne na výber dalšiu organizáciu, v ktorej môžu zápasiť a postupnými krokmi sa z nej prepracovať napríklad do Oktagonu, prípadne iných prestížnejších organizácií.

PML 8

Nová éra PML odštartovala v hale Stars v Třinci, kde boli fanúšikovia vo vypredanej aréne svedkami 12 zápasov z toho 5 pod pravidlami MMA. Hlavným ťahákom celého večera bol pre väčšinu fanúšikov návrat bývalého titulového vyzývateľa Oktagonu Vojta Barboríka, ktorému sa podarilo zvíťaziť na body nad cyperským reprezentantom Tsxapeliom. Skvelý výkon predviedla aj talentovaná Veronika Smolková. Tá si po smolnej prehre v Oktagone napravila chuť, keď v druhom kole po nekompromisnom tlaku ukončila Bulharku Insav Alaviu. 

PML 9

Atraktívny mix zápasov v postoji a podľa pravidiel MMA uvidíme aj na turnaji PML 9 v Trenčíne, kde sa fanúšikom ukáže hned niekoľko známych mien bojovej scény. Z pomedzi ohlásených zápasov vzbudzujú pozornosť fanúšikom najmä duely veteránov Oktagonu, vrátane bývalého najmladšieho šampióna GCF Matěja Kuzníka, či účastníka druhej série reality show Oktagon výzva Michala Kotalíka. Kotalíka z pomedzi účastníkov populárnej reality show doplní aj finalista tejto série obávaný Radovan Úškrt. 

Postojársku vlajku bude na PML už tradične niesť najúspešnejšia slovenská zápasníčka Monika Chochlíková. Okrem toho sa môžu fanúšikovia tešiť aj na titulový zápas vo váhe do 60 kilogramov medzi súčasným šampiónom Rastislavom Klimáčkom a 2 mužom rebríčka Leonardom Borákom. 

Galavečer PML 9 sa uskutoční 13.4. v Trenčíne a je možné ho sledovať cez ppv na Oktagon.tv    Lístky na event sú dostupné v sieti Predpredaj.sk