Toto tu ešte nebolo. Slovenská organizácia ponúkne zápas známeho boxera proti 3 súperom súčasne.

Zápasy podľa  netypických pravidiel sú na domácej scéne predovšetkým doménou organizácie Clash of the Stars, ktorá do týchto duelov obsadzuje prevažne známe mená sveta televíznej či internetovej zábavy. S duelom poľa zaujímavých pravidiel však tentokrát prichádza slovenská boxérska organizácia Fight Night Challenge.

Aký netypický zápas na jej evente uvidíme?

FNC 6

20.4. sa uskutoční už v poradí 6 turnaj boxerskej organizácie Fight Night Challenge. V bratislavskej TIPOS aréne sa budú môcť fanúšikovia tešiť na celkovo 12 boxerských zápasov. Medzi hlavné ťaháky zápasového programu bude určite patriť duel hviezdnych mien Oktagonu a bojovej scény, teda bývalého titulového vyzývateľa strednej váhy Vlasta Čepa a člena prvej osmičky zápasníkov reality show Oktagon výzva Mareka Bartla. Hlavným zápasom večera potom bude duel kontroverzného rappera Flexkinga a moderátora Strýca Filipa.

1 vs 3

Hlavným predzápasom celého večera bude duel elitného slovenského boxera Erika Tlkanca proti trom súperom, ktorí sa primárne venujú silovým športom. Podobný duel 1 vs 3 sme už videli aj v rámci galavečera COTS. V tomto prípade však budú proti Tlkancovi stáť v ringu súčasne dvaja súperi, pri čom tretí bude pripravený na „striedačke“ a bude môcť v prípade potreby vymeniť jedného zo svojich kolegov. Ďalším rozdielnym faktorom je aj to, že sa tentokrát bude jednať o súboj podľa pravidiel boxu. Tlkancovou nespornou výhodou budú v tomto špecifickom zápase jeho skúsenosti z ťažkých zápasov, to však nič nemení na fakte, že súboj proti trom súperom (dvom súčasne) bude veľkou skúškou jeho boxerského umenia.

Kde a ako sledovať?

Atmosféru turnaja FNC bude môcť zažiť na vlastnej koži 20.4. v Tipos aréne v Bratislave. V prípade, že sa nemôžete turnaja zúčastniť osobne, môžete ho sledovať cez jojplay.sk. Lístky na turnaj sú stále dostupné v sieti Predpredaj.sk