Promotér RED FACE reaguje na kritiku Novotného a vysvetľuje situáciu okolo Gábora.

Česká organizácia RED FACE získala pred časom niekoľko nových posíl a zdá sa, že tie najväčšie príchodu sa ešte len chystajú. Mimo iné sa k RED FACE pripojil aj britský bojovník s vyše 30timi zápasmi v profesionálnej kariére Dan Vinni a špekuluje sa, že čoskoro doplní rady RED FACE aj bývalá hviezda Oktagonu Gábor Borároš.

Tieto informácie samozrejme neunikli ani krstnému otcovi českej MMA scény Ondřejovi Novotnému, ktorého sa ako majiteľa Oktagonu a bývalého zamestnávateľa spomínaných mien bezpochyby dotýkajú.

Vo svojom tradičnom vysielaní MMA letem světem reagoval na otázku, či sa podľa neho Gábor sám ponúkol RED FACE takto:

„Nemyslím si, že by to bolo takto. Samozrejme som na to veľmi háklivý. Povedal som mu, že to je v pohode, ale pre túto chvíľu k sebe nič necítime. Sú proste veci, ktoré sa nedajú prekročiť. Gábor je dospelý, môj názor vie a je to len na ňom. Reagoval Novotný, ktorý si na záver neodpustil pár nevyberavých výrazov.

„Rozhodne nie je moja informácia, že by Gábor napísal do tejto sračky. „Doplnil svoju reakciu majiteľ a promotér Oktagonu, ktorý organizáciu RED FACE kritizuje už od začiatku.

„Počul som, že sa Ondřej Novotný práve vrátil z Egypta a chápem, že jeho prvé slovo bolo sračka. Dokážem mu to odpustiť, že použil takéto slovo

Čo sa týka Gábora, tak ten sa nám ozval po niekoľkýkrát. Teraz zistil, že Jevický nemá súpera, pretože ten musel podstúpiť menšiu operáciu kolena.

Urobili sme anketu, či naši fanúšikovia chcú Gábora v RED FACE ale je to 50 na 50. Hlasovalo cez 5 tisíc ľudí.

Gáborovi sme povedali aby si urobil u Novotného výnimku a pôjdeme do toho.“ Kontroval promotér RED FACE Petr Diviš.

Uvidíme, ako sa celá situácia vyvinie a či sa Gábor názor pripojí do RED FACE, ktoré v poslednom čase získava viacero marketingovo silných posíl, vrátane iránskeho „Hulka“ Sajada.

Chceli by ste Gábora opäť vidieť v klietke?

https://www.extra.cz/nakrknuty-novotny-se-kvuli-gaborovi-navezl-do-redface-vysmech-na-sebe-nenechal-cekat-6bc7f