Ondřej Novotný reaguje na možný zápas Kincl vs Čepo.

To, o čom sa v médiách špekulovalo niekoľko dní, už je realitou. Jednotka strednej váhy Oktagonu Robert Bryczek sa presúva do UFC a jeho plánovaný zápas s Patrikom Kinclom sa tým pádom ruší.

Kto ho nahradí?

Pri pohľade na súčasný rebríček strednej váhy sa väčšine fanušikov vrátane nás ako najlepšia možnosť javí slovenský zápasník so srbskými koreňmi Vlasto Čepo. Ten prišiel podobne ako Bryczek o súpera, ktorý sa zranil a na Bratislavu do tejto chvíle nemá ohlásenú žiadnu náhradu.

Názor promotéra

K možnému zápasu medzi Kinclom a Čepom sa vo svojom tradičnom vysielaní MMA letem světem vyjadril aj majiteľ a promotér Oktagonu Ondrej Novotný.

Tak je to jedna z možností.

Vlasto dal na javo, že sa nechce pozerať späť cez rameno, keď odmieta zápas s Ole Magnorom. Ja som ale bol fanúšikom toho zápasu a ponúkal som ho.

Napriek tomu, keď sa chcem pozerať dopredu, tak zas ako úplne nie všetkými smermi, to si poďme povedať, nie je to najjednoduchšie. Musí sa ale vyjadriť najmä Patrik.“ Konštatoval Novotný, ktorý bol podľa vlastných slov fanušikom súboja Čepo vs Magnor, no ani stret srbského strelca so šampiónom Kinclom v tejto chvíli nijako nevylučuje.

„Netlačil som na to, ale ponuka už padla. Uvidíme ako to dopadne.“ Doplnil vo svojom najnovšom vyjadrení boss Oktagonu.

Chceli by ste vidieť tento zápas?