Pirát Krištofič reaguje na najväčšie víťazstvo v doterajšej kariére a dáva nahliadnuť do gameplanu pred zápasom.

Obrovský životný úspech a bezpochyby najväčšie kariérne víťazstvo. Tak môžeme charakterizovať triumf Piráta Krištofiča, ktorému sa už v prvom kole podarilo knockoutovať šampióna poloťažkej váhy Karlosa Vémolu.

Priebeh zápasu

„Pirát“, ktorý bol v očiach fanúšikov aj odbornej verejnosti veľkým outsiderom odštartoval zápas niekoľkými tvrdými údermi, ktoré v kombinácií s odmietnutím nevýrazných pokusov o takedown zo strany Vémolu spôsobili výrazne naštrbenie psychiky 38 ročného veterána scény. To „Pirát“ následne zužitkoval výstavným ukončením, ktoré mu prinieslo okrem iného aj finančnú odmenu za výkon večera.

Hodnotenie od Piráta

„Hovoril som, že to takto urobím. Trénovali sme veci ako odbrániť ten takedown, ako ho donutiť po tom takedowne ostať v tom mlynčeku. Ľudia sa ma pýtali, že či som prekvapený, že zostával v mlynčeku, tak nie som prekvapený, pretože ja som ho k tomu donútil a tam som vedel, že budem nebezpečnejší ako Karlos, že ak trafím tak bude dobre pre mňa. 

Niekedy tomu môžete dať všetko a výjde to úplne naopak a dnes všetká tá robota úplne sadla na centimeter a z toho mám najväčšiu radosť.“Konštatoval Pirát, ktorý si okrem okrem 17 a zároveň najväčšieho víťazstva v doterajšej kariére získal priazeň O2 arény a v neposlednom rade aj tisíce nových fanúšikov, ktorí momentálne zahlcujú jeho sociálne siete.

A čo vy? Verili ste, že Pirát zvíťazí?