Leo Brichta so sebevlastným humorom porovnáva Oktagon a Clash of the Stars.

Zápasník RFA a KSW Leo Brichta je známy svojím svojským humorom, ktorým sa okrem promovidei na svoje zápasy prezentuje aj na sociálnych sieťach.

Jeho nový podcast s názvom Brichtalk sa teší veľkému záujmu a jeho obsah sme už použili aj pru tvorbe obsahu na našej instagramovej stránke.

Brichta, ktorého zápasnícka minulosť je výrazne spiata s Oktagonom navštevuje pravidelne galavečery organizácie COTS. Tá v súčasnosti minimálne čo sa týka predaja ppv atakuje čísla najznámejšej československej MMA organizácie.

Práve k porovnaniu spomínaných Oktagonu a COTS sa Brichta s humorom vyjadril v rozhovore s Willym Caom.

„Asi Clash, pretože tam majú aspoň prístup k rautu, tu v tej školskej jedálni som sa ani nenajedol.
Je to o tom kam máš prístup a tu nemáš prístup vôbec nikam.“

V rozhovore na turnaji Oktagon 43 sa po novom už aj Youtuber Leo Brichta zmienil o tom, nakoľko mu jeho internetová kariéra zasahuje do prípravy na zápas.

Určite to trochu zasahuje do môjho voľného času ale nedá sa povedať, že by mi to nejak narušilo prípravu, to asi nie. Ako vieš je to časovo flexibilné a dá sa s tým nejak pracovať, takže som s tým v pohode.“

Brichta zápasil na podujatí KSW Coloseum 2, kde si svoju víťaznú premiéru v organizácii odbil pred 50 000 fanúšikmi na štadióne vo Walšave.