Hulk ich podviedol, galavečer stroskotal, oni však budú pokračovať. RED FACE sa ospravedlňuje fanúšikom a chystá veľké zmeny.

Organizácia RED FACE, ktorá dnes mala mať za sebou už tretí a podľa úvodných predpokladov aj najúspešnejší turnaj ohlásila prestávku. Príčinou majú zmeny vo vnútorných štruktúrach a snaha o reštart organizácie.

Hviezda zrušila galavečer

Hlavnou hviezdou turnaja RED FACE 3 v pražskej UNYP aréne mal byť iránsky Hulk Sajad Gharibi. Ten však už po niekoľký krát cúvol z naplánovaného zápasu a do Čiech nepricestoval.

Veľká finančná strata, ktorú Hulk organizácii spôsobil v kombinácii so slabým predajom lístkov prinútilo promotérov galavečer zrušiť a vrátiť peniaze za lístky tým, ktorých si ich zakúpili.

Veľké zmeny

Podľa posledného oficiálneho vyjadrenia organizácia RED FACE ako taká končiť nebude. Chystajú sa však veľké čistky na rôznych postoch, ktoré by mali viesť k zlepšeniu celkovej kvality organizácie.

Okrem iných RED FACE ukončila spoluprácu aj s moderátorom Rakysom, ktorého výkony za mikrofónom pokazili už tak pošramotenú povesť organizácie.

Uvidíme, či zmeny v obsadení jednotlivých postov a krátka prestávka prinesie nový a lepší začiatok organizácií, ktorá už svojho vzniku urobila hneď niekoľko nešťastných rozhodnutí.