Čepo v ringu proti kudlanke a ďalším? Domáca organizácia má pre slovenského strelca zaujímavú ponuku.

Vlasta Čepa čaká onedlho najväčší zápas doterajšej kariéry. V súboji o titul šampióna strednej váhy vyzve kráľa tejto divízie Čecha Patrika Kincla. Súboj sa odohrá na konci roka v O2 aréne a okrem neho uvidíme na karte aj ďalší veľký zápas medzi Karlosom Vémolom a Pirátom Krištofičom.

Ponuka pre Čepa

Bývalý profesionálny boxer Vlasto Čepo po prechode do MMA nezanevrel ani na svoju obľúbenú disciplínu a z času na čas sa predstaví v slovenskej organizácií Fight Night Chalenge, ktorej vlastníkom je okrem iných aj jeho hlavný tréner Attila Végh.

Práve na sociálnych sieťach FNC sa objavila otázka o ďalšom pôsobení srbského rodáka v boxerskej organizácii, pričom správca tejto stránky na ňu reagoval takto.

„Momentálna čaká Vlasta veľká výzva v Oktagone, v ktorej mu veľmi držíme palce. V budúcom roku mu nájdeme aspoň troch súperov na jeden večer, nech sa v ringu nenudí.“ Konštatoval admin FNC.

Túto reakciu je samozrejme potrebné brať s nadhľadom, keďže samotná organizácia takýto druh zápasu ešte nikdy neorganizovala. V tomto smere by sa ale mohla inšpirovať od českého COTS, kde sme naposledy videli súboj amatérskeho zápasníka Karlosa Bendu proti 3 súperom v rámci jedného večera.