Zajícovej otec sa prestreľuje s Müllerom a poukazuje na úspechy svojej dcéry.

Otec Veroniky Zajícovej pokračuje v slovných prestrelkách s Jakubom Müllerom.Čo je príčinou tentokrát?

19 ročná MMA zápasníčka Veronika Zajícova sa na domácej scéne nepohybuje dlho, no aj za krátky čas si na bojovej scéne získala veľkú mieru pozornosti.

Tento fakt spolu so sebaprezentáciou Zajícovej na sociálnych sieťach sa nepáči viacerým zápasníčka a zápasníkom domácej scény, vrátane bývalých tímových kolegov z JMFS gymu.

Práve hlavný tréner tohto tímu Jakub Müller patrí medzi najväčších kritikov finalistky českej MISS, ktorá podľa neho nedosahuje kvalít, akými sa prezentuje na sociálnych sieťach.

Ďalšia výmena názorov

Najnovšia slovná prestrelka medzi ním a otcom Veroniky Zajícovej sa strhla pod príspevkom RFA.

Organizácia totiž k príspevku so Zajícovou pridala aj výpočet jej úspechov, ktoré však podľa Müllera nie sú pravdivé.(obrázok nižšie)

V komentári sa po krátkom čase objavila reakcia Radka Zajíca, ktorý Müllerovi odkázal, aby ich prestal riešiť a objasnil ako to je so spomínanými úspechmi jeho dcéry.

Zdá sa teda, že vzťahy medzi Zajícovou a jej bývalým trénerom sú stále naštrbené a tým pádom nehrozí, že by sa niekedy vrátila do svojho bývalého gymu, v ktorom slávila najväčšie úspechy svojej amatérskej kariéry.