Dorazí konečne Iránsky „Hulk“ do Čiech? Toto je dátum a miesto, kde by sme ho mohli vidieť.

Sajad Gharibi, tak znie úradné meno muža, ktorého však celý svet pozná pod prezývkou iránsky „Hulk“.

Muž obrovských fyzických rozmerov sa preslávil najmä na sociálnych sieťach, kde ho napríklad na instagrame sleduje takmer jeden milión ľudí.

Súboj s britskou hviezdou

Prvým profesionálnym a zároveň extrémne sledovaným zápasom mal byť súboj Sajada s britským hercom a kulturistom Martinom Fordom. Iránec však tesne pred zápasom z plánovaného Money fightu odstúpil.

Hulk a RED FACE

Prekvapujúce spojenie, ktoré by na scéne očakával len málokto sa udialo pred niekoľkými mesiacmi, keď stále ešte novovzniknutá česká organizácia RED FACE ohlásila dohodu s hviezdnou posilou, ktorá sa mala ukázať už na nasledujúcom galavečery.

Deň pred vážením však sociálne siete obletela správa o infekcií iránskeho „Hulka“ Sajada, ktorá mu bráni pricestovať do Čiech a zúčastniť sa galavečera RED FACE 2.

Ďalšie odstúpenie zo zápasu však promotérov RED FACE neodradilo a sú rozhodnutí fanúšikom doručiť zápas hviezdneho hosťa z ďalekého Iránu na nasledujúcom galavečery.

Ten sa odohrá 18.11. opäť v pražskej UNYP aréne a okrem známych tvári sveta televízie či internetu by sa na ňom malo predstaviť aj niekoľko profesionálnych zápasníkov.