„Ak by Ondro povedal, šiel by som aj proti Tomášovi!“ Účastník Survivoru sa hlási o zápas s bývalým spojencom.

Projekt Oktagonu „Z ostrova do klece“ sa možno dočká pokračovania. O zápas sa totižto hlási ďalší účastník druhej série reality show Survivor.

Reality show Survivor Československo má vďaka jej moderátorovi a zároveň spolumajiteľovi Oktagonu Ondřejovi Novotnému značnú spojitosť s najznámejšou československou MMA organizáciou.

Do budúcna tak nie je vylúčená účasť ďalších mien z populárnej show, ktoré by mohli v klietke Oktagonu čeliť bývalým súperom z ostrova, prípadne iným televíznym či internetovým celebritám.

Súboj bývalých spojencov

Pred časom som vám priniesol článok o prosbe od víťaza Survivor 2023 Tomaša Weimanna, ktorý pod instagramovým príspevkom Ondřeja Novotného požiadal o možnosť vyskúšať si zápas v prestížnej MMA organizácií.

Teraz sa k nemu pridáva aj ďalší účastník Survivoru a Tomášov spojenec v hre Matěj Quitt, ktorý sa v podcaste u Adama Bůžeka vyjadril takto:

„Asi by sme do toho obaja šli, keďže je to zase veľká výzva a neuveriteľný zážitok. V podstate tam ideš s tým, že ideš proti kamarátovi, ale ak by Ondro povedal, tak by som šiel aj proti Tomášovi. Konštatoval Matěj, ktorý na ostrove patril medzi najbližších spojencov neskoršieho víťaza Weimanna.

Chceli by ste vidieť súboj Tomáša a Matěja?