Kat Lohorého a Grabinského je späť. Na karte RFA v Poľsku ho doplní aj brat Tomáša Le syho.

Nemecký reprezentant brazílskeho pôvodu Joilton Lutterbach, ktorý je šampiónom RFA podľa pravidiel real fight sa opäť ukáže na galavečery slovenskej organizácie. Kde a s kým uvidíte zápasiť jedného z najkomplexnejších zápasníkov na svete?

Významné tituly aj veľké víťazstvá

„Peregrino“ ako znie prezývka 31 ročného zápasníka má v profesionálnej MMA kariére na konte už 46 zápasov a nespočet dalších duelov v postoji. V klietke už čelil Lutterbach elitným súperom z celej Európy vrátane účastníkov pyramídy Tipsport gamechanger Alexa Lohoré, či Marcela Grabinského, ktorých dokázal poraziť. Počas kariéry v bojových športoch získal Lutterbach niekoľko opaskov po celom svete, no medzi jeho najväčšie úspechy patria tituly organizácii BRAVE, či kickboxerskej WKN.

RFA

Od roku 2022 pôsobí Lutterbach aj v organizácií Real fight arena, kde je aj držiteľom titulu šampióna strednej váhy. 3 zápas pod RFA ho čaká už o 2 týždne v poľskom Sosnowci na premiérovom turnaji RFA u našich severných susedov. Tu sa v zápase podľa pravidiel boxu v malých rukaviciach stretne s domácim Adrianom Błeszynskim. Poliak, ktorý sa venuje primárne MMA má na konte 18 zápasov a 11 víťazstiev. Väčšinu doterajšej kariéry odzápasil Błeszynski v poľskej organizácií Babilon, kde sa stretol napríklad aj s bývalým držiteľom opasku dočasného šampióna Oktagonu Piotrom Wawrzyniakom. 

RFA X ZHS

Turnaj RFA v Sosnowci sa uskutoční v spolupráci s poľskou organizáciou ZHS. Zatiaľ je na karte ohlásených 8 zápasov a medzi nimi aj duely slovenských zástupcov Dominika Toporcera, Matyasa Viszlaya a Martina Kozáka. 5 zápas pod RFA čaká v Sosnowci aj brata promotéra Clash of the Stars Tomáša Le syho Tobiasza.

Celý turnaj môžete sledovať cez ppv na realsport.tv

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *