Wau. Václav Sivák odhaľuje, ktorá prestížna organizácia mu ponúkla zmluvu.

Václav Sivák patrí s profesionálnou bilanciou 29:0 medzi najlepších postojárov v histórií domácej scény a to aj napriek tomu, že má stále len  24 rokov.

Sivák v súčasnosti pôsobí v RFA, kde je držiteľom opasku v k1. Dlhodobo sa však snaží dostať do prestížnej organizácie ONE FC, kde pôsobia tí najlepší postojári z celého sveta. Ako blízko ku kontraktu s gigantom bojových športov sa český zápasník dostal?

Zmluva s ONE FC bola na stole

Vo včerajšom článku som vás informoval o tom, že sa Václav Sivák predstaví 19.10. v Žiline, kde bude v rámci galavečera RFA 18 opäť obhajovať svoj opasok. Práve tento článok zdieľal Sivák do svojho príbehu na instagrame, v ktorom odhalil aj to, ako blízko už bol svojej vysnívanej organizácií ONE FC.Už v máji som mal s ONE FC podpísať. Z nej prišli ešte lepšie ponuky. ONE FC ešte daj boh pár mesiacov počká. Mám pre vás veľké novinky,“ doplní do príbehu „Bad“ Sivák.

Sivák do Clash of the Stars?

Okrem RFA, či Oktagonu by sa Sivák mohol na domácej scéne objaviť aj v organizácií Clash of the Stars, ktorá stavia pri promovaní zápasov najmä na nevraživosť medzi jednotlivými súpermi. Možnosť, že by sa ukázal aj na turnaji tohto druhu priznal aj sám Sivák, ktorý bol hosťom na poslednom  galavečery Clash of the Stars 8 v Ostrave.

Uvidíme, či si teda okrem športových výziev vyskúša aj pôsobenie v dnes už veľmi populárnej českej organizácií podobne ako jeho možný súper Tadeáš Růžička, ktorý si pôsobenie v Clashi veľmi pochvaľoval.