Sivák je blízko veľkej méty. Pošle ho tento úspech do ONE FC?

Súperi sa hľadajú ťažko

Bojovníkovi so skóre, akým momentálne Václav Sivák disponuje je naozaj náročné nájsť adekvátneho súpera, o čom sa už presvedčili promotéri vo všetkých popredných domácich organizáciách, vrátane Oktagonu. Posledné 4 zápasy Sivák odzápasil v RFA, kde sa mu podarilo pred limitom ukončiť len jedného súpera. Aj to vypovedá o kvalite matchmakingu slovenskej organizácie, ktorá sa svojim hviezdam snaží nájsť adekvátnych súperov. Najvyrovnanejší súboj predviedol so Sivákom Patrik Záděra, ani on však nedokázal nájsť recept na ostravského „Bad boya“.

Sivák na RFA 18

Po víťazstvách nad Laugeoisom, Záděrom, Hoppom a Królom čaká Siváka duel na RFA 18 v Žiline, kde však zatiaľ nepozná svojho súpera. Historicky prvý šampión organizácie sa bude vo svojom 5 zápase snažiť o dalšiu úspešnú obhajobu svojho opasku a o jubilejné 30 víťazstvo v profesionálnej kariére. V prípade, že sa mu podarí pokoriť aj túto métu dá sa očakávať, že skôr či neskôr obdrží ponuku zo svojej vysnívanej organizácie ONE FC, kam sa už niekoľko rokov najlepší český postojár súčasnosti snaží dostať.

RFA 18

Okrem Siváka sa 19.10. v Žiline ukážu aj iné známe mená domácej scény ako Fapšo, Borároš, či Zajícová, ktorá je po poslednom víťazstve motivovaná potvrdiť zlepšenú výkonnosť aj na strednom Slovensku. Lístky na turnaj sú dostupné v sieti Predpredaj.sk