Skalp Mikuláška mu priniesol street credit aj nových vyzývateľov. Kto si brúsi zuby na Sandra Jandejseka?

Organizácia Clash of the Stars má za sebou už v poradí 8 galavečer, ktorý môžeme minimálne, čo sa týka predaja vstupeniek označiť za úspešný. Po športovej stránke však výkony väčšiny zápasníkov fanúšikov príliš nenadchli.

Jandejsek utrápil Mikuláška

To však nie je prípad českého boxera a účastníka reality show Love island Sandra Jandejseka. V Ostravar aréne čelil Sandro veľkej výzve v podobe bývalého zápasníka Oktagonu Václava Mikuláška.

Priebeh zápasu

V úvodnom kole síce ťahal za kratší koniec, no po zmene pravidiel a pridaní kopov v 2 kole sa prejavila jeho lepšia fyzická pripravenosť, vďaka ktorej dostal Mikuláška pod tlak. Kritická chvíľa vyburcovala „Babu Jagu“ k záchrane cez takedown, ktoré však ešte v 2 kole neboli povolené. Rodák z Bohumína neďaleko Ostravy sa však zo strhnutia bodu nepoučil a po 2 takedowne bol diskvalifikovaný.

Nová výzva

Po víťazstve nad Mikuláškom sa Jandejsek okamžite stal cieľom výziev od iných bojovníkov Clash of the Stars. Medzi súperov, ktorí by sa s ním chceli stretnúť v klietke patrí aj René Blahovský alias René Rendys. 

„Myslím, že je to dosť reálne (zápas so Sandrom) Sandro by bol pre mňa výzva. Šiel by som s ním kľudne v boxe, trebárs do 95 kg. Tento zápas by sa mi naozaj páčil,“ napísal Rendys na svojom instagrame.

Bývalý kulturista sa v súčasnosti venuje naplno bojovým športom najmä po boku svojho vzoru a kamaráta Karlosa Vémolu. V clashi už Rendys má na konte jeden zápas proti Žralokovi Patrikovi, ktorému podľahol po smolnom lucky punchy v prvom kole.

Proti Jandejsekovi by teda mal šancu napraviť svoju reputáciu a ukázať, že patrí medzi najlepších zápasníkov Clash of the Stars, čo by do budúcna rád potvrdil aj titulom.

Chceli by ste vidieť tento zápas?