Slzák do očí či striptíz v priamom prenose. TOP 5 „blikulí“ ktorých sme boli svedkami na COTS.

Organizácia Clash of the Stars a jej bizarná show je v súčasnosti zrejme najväčším fenoménom domácej bojovej scény, o čom svedčí aj fakt, že sa jej nadchádzajúci turnaj, ktorý sa uskutoční 27.1. v pražskej Fortuna aréne podarilo vypredať za niekoľko hodín.

Bývalý profesionálny zápasník Tomáš Le sy priniesol spolu so svojimi poľskými kolegami na naše územie niečo, čo svojim dosahom už dávno presahuje hranice Čiech a Slovenska. V tomto rebríčku si spomenieme na 5 podľa nás najbizárnejších situácií, ktoré sa udiali pred či počas konania galavečera Clash of the Stars. 

Striptíz modeliek only fans

Náš rebríček začíname udalosťou, ktorá potešila nejedného muža pri sledovaní živého prenosu z konania galavečera Clash of the Stars 4. V ňom sa ešte pred nástupom do klietky predviedli modelky onlyfans Inked Dory a Karina Pedro, ktoré počas predstavovačky medzi zápasmi ukázali fanúšikom v hale aj pri televíznych obrazovkách svoje prednosti. Spokojné mohli byť aj po zápase, kedže sa im súperky podarilo zdolať, víťazstvom však pre nich bol najmä dosah na sociálnych sieťach, ktorý neskôr určite obohatil aj ich účet na onlyfans.

Psychopat v akcií

Aj napriek tomu, že má česká organizácia má vo svojich radoch celý rad kontroverzných postavičiek sveta internetu, nikto v nej nevyniká tak ako Aleš Bejr. Youtuber s príznačnou prezývkou psychopat sa na podujatí COTS predstavil 2 krát, no ani raz sa jeho účasť nezaobišla bez zdravie ohrozujúcich incidentov. Prvý z nich, pri ktorom dokonca tiekla krv sa udial na verejnom vážení pred pred 3 turnajom organizácie, ked Bejr napadol svojho súpera Filipa Grznára. Grznárovi privodil úderom kolenom zranenie tváre, ten Však aj napriek tomu do zápasu nastúpil a Bejra bez väčších problémov porazil.

„Gangsta“ so slzným sprejom

V prípade, že hovoríme o najkontroverznejších postavách organizácie, nemôžeme opomenúť „Gangsta boya“ Tadeáša Veselého. Zrejme najnenávidenejší zápasník COTS si počas svojho pôsobenia v organizácií proti sebe poštval 99% fanúšikov domácej scény si svoju „popularitu“ získal aj počas rozhovoru B4theclash, ked zaútočil na svojho súpera Fayneho slzným sprejom. Z incidentu, ktorý obletel internet sa Veselý nepoučil a pred pár dňami svoj čin voči svojmu staronovému súperovi zopakoval. Podľa svoj promotéra Tomáša Le syho ho však tentokrát finančný trest neminie. 

Tlačovka na hovn*

Incident, ktorý sa udial na úvodnej tlačovej konferencií pred nadchádzajúcim turnajom má na rováši herečka z filmov pre dospelých Nikola Lauberová. Lauberová na tlačovej konferencií na podiv všetkých prítomných vyliala z fľaše na svoju súperku Lady Dee výkali, ako odplatu sa vyhlásenia, ktorými sa ju snažila kolegyňa z branže podľa jej slov neprávom očierniť. Bez ohľadu na to, čo tejto udalosti predchádzalo tento čin ostane navždy vrytý do pamäti fanúšikom pri obrazovkách, no najmä priamim účastníkov tlačovky, ktorý celý incident doslova ucítili na vlastnej koži.

Bejr volume 2

Rebríček TOP 5 bizarných momentov COTS nemôžeme uzavrieť nikým iným, ako kráľom „brikulí“ Alešom Bejrom. Psychopat si tentokrát zobral na mušku účastníkov tlačovej konferencie Clash of the Stars, na ktorých na mieste vypustil plynnú látku neznámeho pôvodu. Aj ked sa doteraz priamo nedokázalo, že za celým incidentom stál psychopat Bejr, jeho prínomnosť na mieste v plynovej maske počas incidentu ho podľa názoru väčšiny fanúšikov aj promotéra Le syho usvedčuje.

Nadchádzajúci turnaj Clash of the Stars nás čaká už za 2 dni a dá sa očakávať, že bude opäť plný bizarných momentov, ktoré možno neskôr rozšíria tento rebríček. Celý turnaj môžete sledovať cez ppv na platforme clashofthestars.tv

V prípade, že chcete získať kód na sledovania zadarmo, zapojte sa do súťaže na našej instagramovej stránke mmamemesskcz