„To má byť vtip?“ Profesionálny tréner kritizuje Vémolu a vysvetľuje, prečo je to čo robí, úplne zle.

Do odvety zápasu storočia medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom zostávajú necelé 2 týždne, čo znamená, že obaja muži momentálne finišujú dlhú a náročnú prípravu na ich vzájomných zápas. Na nedostatkoch v postoji sa snažil v príprave na zápas so slovenským rivalom zapracovať „Terminator“ Karlos Vémola. Za video, na ktorom ukazuje svoju pripravenosť práve v tomto aspekte boja si však veľké ovácie nezískal.

Odveta storočia

11 dní. Toľko zostáva do odvety zápasu storočia medzi legendami Oktagonu aj domácej bojovej scény. Jak Attila Végh, tak Karlos Vémola predstavujú akési symboly vzostupu MMA v Čechách a na Slovensku a ich športové kariéry sú inšpiráciou pre zápasníkov z oboch krajín.  Tak ako prvý duel Végh vs Vémola prinesie aj ich očakávaná odveta veľkú pozornosť pre Oktagon, ktorý sa po prvýkrát vo svojej historií pozrie na futbalový štadión. Pražský Eden bude teda 8.6. dejiskom veľkého sviatku bojových športov, na ktorého konci si jeden z nich získa nie len priazeň fanúšikov na tribúnach, či pri televíznych obrazovkách, ale aj právoplatný titul šampióna dnes už 2 najväčšej európskej organizácie.

Tréner skritizoval Vémolu

V rámci proma na odvetu storočia zverejnil Oktagon na svojom instagrame video, na ktorom Karlos Vémola ukazuje svoje zručnosti v postoji. Na toto video reagovali v komentári 100vky fanúšikov, ktorí si okrem povzbudivých slov neodpustili aj niekoľko štipľavých poznámok na adresu prvého českého reprezentanta v UFC. „To je vtip. Toto predsa nepustím von. Stabilita pri úderoch 0. Pri pravom zdviháku má vždy ruku úplne mimo obrany. Od čoho má trénera? Toto učíme deti od 5 rokov. Neuveriteľné a zároveň smutné.“ Napísal do komentára pod príspevok Oktagonu tréner Mystery gymu Kladno, na ktorého zjavne Vémolov progres dojem neurobil. To či bude jeho postoj na zápas Véghom postačujúci a či ho vôbec vo Fortuna aréne bude potrebovať sa dozvieme už 8 júna, kde sa okrem iného môžu fanúšikovia tešiť aj na návrat ružového pantera Davida Kozmu, či miláčika pražských tribún Miloša Petráška.