Ďalší Slovák v UFC? Rony Paradeiser reaguje na pozvánku do najprestížnejšej organizácie sveta.

Rony Paradaiser zvíťazil minulú sobotu nad rebríčkovo vyššie postaveným Britom Fisherom po absolútne dominantnom výkone na TKO a opäť tak potvrdil svoje kvality, vďaka ktorým ho dnes môžeme zaradiť medzi európsku elitu ľahkej váhy.

Odveta s Keitom

Ďalšou zastávkou pre rozbehnutého Paradeisera by mala byť dlho očakávaná odveta s dnes už dvojnásobným šampiónom Oktagonu Losenom Keitom.

O tomto súboji už otvorene hovoria aj promotéri Oktagonu, pred zápasom s Ronym však čaká „Black pantera“ ešte minimálne zápas na Štvanici.

Pozvánka do UFC?

Vo svojom včerajšom živom vysielaní odpovedal slovenský reprezentant na dotazy od fanúšikov, ktorí sa okrem iného pýtali aj na jeho možný prestup z Oktagonu do UFC.

„Mohla by aj teraz prísť tá pozvánka lebo  UFC pozerá aj na ten ranking, na ten Fight Matrix.
A keď som 131, tak už sú okolo mňa mená iba z UFC, Bellatoru či Rizinu, čiže ta pozvánka by mohla dôjsť aj teraz ale uvidíme.

Zatiaľ mi táto vyhrá otvára veľa dverí, tak som zvedavý, že čo príde.“ Konštatoval Paradeiser, ktorý momentálne ťahá 4 zápasovú víťaznú sériu. Tú by rád predĺžil aj proti Keitovi, ktorý je však v profesionálnej kariére ešte stále neporazený.