Veľká novinka z dielne RFA a MonacoBet. Na turnaji si budú môcť prilepšiť zápasníci aj fanúšikovia.

Organizácia Real Fight Arena v spoluprácach s I Am Fighter a novým generálnym partnerom MonacoBet prináša novinku.

Odmena pre zápasníkov

Bojovníci budú odmenení po každom galavečeri sumou 2 000 eur, ktorú si rozdelia obaja aktéri najlepšieho zápasu večera v pomere 3:1, takže víťaz si odnesie 1 500 eur a porazený 500 eur.

O tom, ktorý zápas bude vyhlásený za najlepší počas celého turnaja, tentokrát rozhodnú fanúšikovia. Tí budú môcť hlasovať na stránke spoločnosti MonacoBet a sami si môžu vďaka tomuto hlasovaniu prilepšiť.

Bonus pre divákov

Spomedzi fanúšikov sa vyberú traja výhercovia. Prvých 300 eur pre hlasujúcich bude rozdaných už tento utorok po spoločnom galavečeri RFA x IAF
Warm Up.

100 eur pre každého z trojice výhercov

Po galavečeri sa spustí v nedeľu od 00:00 hlasovanie na stránke MonacoBet.sk, ktoré sa ukončí v utorok o 12:00. Fanúšikovia tak budú mať celých 60 hodín na to, aby zahlasovali za zápas večera, ktorého aktéri si rozdelia 2 000 eur. Bonus za zápas večera dostanú aj bojovníci na turnaji RFA x ZHS, ktorý prebehne 25.5. v Sosnowieci.

Odmenení budú aj hlasujúci, spomedzi ktorých bude vyžrebovaná trojica šťastlivcov.Jedinou podmienkou okrem hlasovania je, že musí mať fanúšik založený účet v spoločnosti MonacoBet a po úplnej registrácii do kasína si zákazník musí spustiť akúkoľvek hru v čase hlasovania, teda od nedele 00:00 od utorka 12:00. Až v hre mu vybehne Pop Up okno s inštrukciami, kde sa dá hlasovať za daný zápas večera. Výhercovia budú okrem bonusu 100 eur na hráčske konto v MonacoBete odmenení aj
podpísaným dresom bojovníka. RFA v spolupráci s IAF sú tak prvými organizáciami na domácej scéne, ktoré do hlasovania o zápas večera nielen zakomponujú divákov, ale ich aj spolu s MonacoBet finančne odmení.

Nadchádzajúci galavečer RFA x IAF Warm Up môžete sledovať od 19:00 prostredncítvom platformy realsport.tv.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.