Gábor skončil po premiére pod RFA v sanitke. Fapšo uradoval proti Roubíčekovi. Ako dopadol clash medzi RFA a IAF?

Máme pár hodín od turnaja RFA X IAF. V Nových Zámkoch sa od 19nástej hodiny stretli zástupcovia RFA v súbojoch proti bojovníkom organizácie IAF. Ako táto konfrontácia dopadla?

RFA X IAF

Z 9 zápasov zvíťazili za RFA celkom 5 bojovníci, pri čom najkrajšie ukončenie zaznamenal Sebastiá Fapšo.

Tank si napravil chuť

Ten sa vratil po poslednom tvrdom ukončení od Františka Puraša hneď na ďalšom turnaji a Čecha Filipa Roubíčka ukončil hneď v prvom kole.

Gábor opäť nezvíťazil

Zraky väčšiny fanúšikov na domácej scéne sa však v Nových Zámkoch upierali k šampiónovi prvej série Oktagon výzvy a novej akvizícií RFA Gáborovi Borárošovi.

Ten do zápasu s Frederikom Komuenhom vstúpil dobre, no postupom času sa ukázala jeho slabá kondičná pripravenosť, čo nakoniec spôsobilo, že jeho premiéra v RFA skončila prehrou v 2 kole a stavom, kvôli ktorému sa musel podrobiť aj následnému vyšetreniu v nemocnici.

Video zo zápasu tu

Hlavný zápas

V hlavnom zápase večera zvíťazil po v celku vyrovnanom domáci Lajos Papp. Bojovník, ktorý po poslednej prehre vymenil ťažkú váhu za poloťažkú bojoval plné 3 kolá so zástupcom IAF Jakubom Kůčom. Aj napriek srdnatému výkonu českého bojovnika sa z víťazstva na body radoval Papp, ktorému sa podarilo vytvoriť výrazný damage na tvári jeho súpera.

Výsledky všetkých zápasov RFA X IAF nájdete tu.