Wow. Oktagon v Bratislave hlási návrat hrdinu domácich fanúšikov.

Do Oktagonu 59 v bratislavskej Peugeot aréne zostáva ešte niekoľko mesiacov,  no už teraz poznáme minimálne 2 skvelé domáce mená, ktoré sa letnej summer párty  Oktagonu predstavia. Ktorý slovenský zápasník doplní na karte Ronyho Paradeisera?

Letná párty pod holým nebom

Po prvýkrát sa hviezdy Oktagonu predstavia vo vynovenej  Peugeot aréne, ktorá je v Bratislave súčasťou národného tenisového centra. Turnaj pod holým nebom prinesie okrem tradične nabitej  zápasovej karty aj skvelú audiovizuálnu show. V podstate nás teda čaká slovenský ekvivalent populárnej Štvanice.

Štvrťfinále gamechangeru

Na Oktagone 59 sú do tejto chvíle oznámené dva štvrťfinálové zápasy pyramídy Tipsport gamechanger, kompletné zloženie zápasu však poznáme len v prípade duelu Paradeiser vs Torres. Miláčik domácich tribún a súčasný šampión ľahkej váhy bude bezpochyby veľkým ťahákom pre slovenských fanúšikov. V druhom štvrťfinále zabojuje o postup medzi štyroch najlepších Srb Predrag Bogdanovič, ktorého čaká víťaz zápasu medzi favorizovaným Belgičanom Keitom a holandským reprezentantom Sardarim. 

Návrat Vojta Barboríka

Okrem Paradeisera bude veľkým lákadlo pre domácich fanúšikov aj Vojto Barborík, ktorý pred časom absolvoval úspešný návrat do klietky na podujatí organizácie PML. Účasť Barboríka na karte potvrdil vo svojom vysielaní MMA letem svetem promotér Oktagonu Ondřej Novotný. 

Barborík má v doterajšej kariére na konte 17 zápasov a skóre 14:3. V Oktagone zatiaľ bojoval v troch zápasoch a dva krát odchádzal ako víťaz. Do pamäti fanúšikov sa zapísal najmä súbojom s Ivanom Buchingerom, ktorý bol podľa fanúšikov aj odborníkov jedným  z najlepších zápasov v histórií Oktagonu.

Tešíte sa na návrat Barboríka späť do Oktagonu?