To vážne? Šampión Sivák svojsky reaguje na incident rivala Růžičku.

Jedným z najžiadanejších postojárskych zápasov medzi fanúšikmi na domácej scéne je bezpochyby stret šampióna RFA Václava Siváka a šampióna projektu Oktagon Underground Tadeáša Růžičku.

V poslednom období je okolo druhého z menovaných rozruch najmä vďaka videu, na ktorom uráža a napadá muža v bezvedomí, ktorého on sám knockoutoval.

Na toto video už reagovali popredné mená bojovej scény, vrátane hviezd ako Karlos Vémola, Attila Végh či Ondřej Novotný.

Takmer všetci z nich jednohlasne odsúdili správanie jedného z najlepších zápasníkov na domácej scéne a niektorí  by ho po tomto incidente dokonca už nikdy nechceli vidieť zápasiť medzi profesionálmi.

Názor Siváka

Svoj príspevok ku kauze potenciálneho súpera pridal aj Václav Sivák, ktorý do budúcna nechce prísť o možnosť zápasiť s „Mawarom“.

„Až po našom zápase, pretože my ako jediní ukážeme kvalitu českého bojového umenia.“ Reagoval šampión RFA v K1 k rivalovi, s ktorým by sa podľa vlastných slov nemal problém stretnúť v zápase.
Odmena zaň by sa však musela pohybovať vo vysokých hodnotách.

„Dúfam, že sa k tomu obe organizácie postavia čelom.“ Rozhodca ACA a supervízor RFA Müller sa vyjadruje ku kauze Ružička.