Smoliar Peňáz reaguje na ďalšie zranenie.

Nekonečný príbeh pokračuje.

Súboj medzi Vlastnom Čepom a Matějom Peňázom, ktorý sa prvýkrát odohrať ešte v rámci projektu Oktagon Underground je opäť zrušený. Turnaj v Bratislave tak prichádza o hlavný a zároveň jeden najočakávanejších zápasov celej karty.

Tentokrát za to môže obnovenie zranenie ruky Peňáza, ktorého tak opäť čaká nútená prestávka.

Reakcia

K svojmu zraneniu sa sám „Money“ už vyjadril na svojom instagrame, kam napísal: „Moje zranenie z februára bohužiaľ stále nie je v poriadku a ja nemôžem plnohodnotne trénovať a pripravovať sa na zápasy.

Povedal som už v Bratislave, že nechcem sľubovať žiadny dátum, nikto vám totiž nepovie, ako dlho zaberie rekonvalescencia.

Tí, ktorí o tom museli vedieť, tých som pravidelne informoval o mojom zdravotnom stave, takže to nebolo prekvapenie.

Pred 14 dňami som kvôli pretrvávajúcim problémom s lakťom podstúpil ďalšiu magnetickú rezonanciu, ktorá ukázala, že ruka nie je úplne zahojená. Aktuálne ešte čakám na ďalšie názory od doktorov ohľadom operácie a budem sa aj naďalej riadiť ich radami.

Tento rok je pre mňa zatiaľ plný problémov, ale aj to k životu patrí.“ Reagoval Peňáz, ktorý tak opäť prišiel o vyhrotený súboj so slovenským rivalom, ktorému organizácia musí hľadať náhradného súpera.