Nečakaná pochvala. Novotný adresoval slova uznania mladej hviezde RFA, zároveň však skritizoval jej matchmaking.

Od turnaja RFA 15 v Bratislave ubehlo už niekoľko týždňov, no tie najlepšieho momenty z turnaja sú stále v pamäti fanúšikov, ktorí tento event sledovali. RFA 15 sledoval podľa vlastných slov aj majiteľ Oktagonu Ondřej Novotný.

Ktoré 2 zápasy ho zaujali a čo si myslí o matchmakingu konkurenčnej organizácie?

Kritika skladby zápasov

Hlavného matchmakera Oktagonu zaujali najmä posledné dva zápasy na karte v Eurovea aréne. „Keď už teda o tom hovoríme, tak dáš Fapša s chlapcom 1:2 alebo 2:1? Čo tam preňho bolo v tom zápase? Celá komunita mi hovorila, pozri sa ako zrovná Fapša (Puraš) alebo, že to bude preňho minimálne extrémne ťažký zápas. Ja si myslím, že ten Lukáš toho Seba má fakt rád, ale tú kariéru mu kurv teda klobúk dole, reagoval na margo duelu Fapšo vs Puraš, ktorý skončil pre „tank“ veľmi nešťastne.

Pochvala pre Horínka

Novotný pridal vo svojom tradičnom vysielaní MMA letem svetem aj názor na hlavný zápas celého večera medzi rakúskym reprezentantom Arbim Mezhidovom a Slovákom Martinom Horínkom. Bol to šialený matchmaking. Ten Horínek bol ale blízko toho, aby to vyhral. Mezhidov dostal zrejme peniaze, kvôli ktorým sa rozhodol nastúpiť a súpera, o ktorom si myslel, že to sním nebude také ťažké ako to ten Horínek vlastne urobil. Nakoniec z toho ale s veľkými problémami dostal to, čo chcel (Mezhidov). Ak by to nedopadlo, prepad Mezhidova by bol obrovský. Ten Horínek bol ale fakt skvelý a som zvedavý, čo s ním bude ďalej, konštatoval na dresu mladého Slováka promotér Oktagonu.