RFA hlási veľkú posilu. Prichádza bojovník KSW, ktorý čelil aj Jokerovi Iličovi.

RFA sa v rámci svojej zahraničnej expanzie chystá po prvýkrát do Poľska. Na galavečery v spolupráci s tamojšou organizáciou ZHS už slovenská organizácia oznámila aj prvé veľké meno, ktoré sa 25.5. v Sosnowci predstaví. 

Dudek do RFA

Pred niekoľkými hodinami oznámila RFA na svojich sociálnych sieťach novú posil pre turnaj RFA v Sosnowci. Tou je poľský reprezentant a v súčasnosti stále zápasník KSW Adrian Dudek. Dudek má v profesionálnej kariére do tejto chvíle na konte 10 zápasov a 7 víťazstiev, pri čom posledné získal na turnaji KSW 87, kde sa v hlavnom zápase predstavil český reprezentant Michal Martínek. Dudeka si môžu českí a slovenskí fanúšikovia pamätať zo zápasu s Dominikom Humburgerom na turnaji KSW 91. Z pomedzi mien s ktorými sa Dudek vo svojej kariére stretol určite stojí za zmienku aj srbskí Joker Alex Ilič.

Teraz sa teda Dudek predstaví na turnaji RFA, ktorý bude slovenská organizácia usporadúvať v spolupráci s poľskou organizáciou ZHS, ktorá má za sebou na tamojšej scéne už niekoľko úspešných galavečerov.