Naváži Vémola do zápasu s Kinclom? Tento fakt tomu nenasvedčuje.

Karlos Vémola je od začiatku svojej kariéry známy svojím extrémnym zhadzovaním, pri ktorom dokáže pár hodín pred vážením pomocou sáun a vaní zbaviť svoje telo prebytočnej vody a navážiť predpísanú váhu.

Počas svojej bohatej kariéry, ktorá dnes číta rovných 40 zápasov už “ Terminátor“ zažil niekoľko krízových momentov, ktoré mu sťažili cestu za splnením predpísaného váhového limitu.

Naposledy ho nesplnenie váhy stálo dokonca pás šampióna, keď na Oktagone 22 prevážil pred zápasom s Milanom Ďatelinkom, za čo mu organizátori aj napriek víťazstvu odobrali opasok šampióna strednej váhy.

Teraz ide Vémola po druhýkrát do zápasu s Patrikom Kinclom, s ktorým pred súbojom na XFN takisto na prvý pokus tesne nenavážil.

Bude sa história opakovať?

Problémy s váhou pred prvým zápasom s Kinclom, či súbojom s Ďatelinkom by sa mohli zopakovať opäť, keďže šampiónovi poloťažkej váhy chýba v tejto chvíli podľa jeho vlastných slov ešte rovných 10 kíl, rovnako ako deň pred vážním Oktagonu 22.

Podľa „Terminátora“ by však malo byť všetko v poriadku a na oficiálnom piatkovom vážení by mala byť šampiónská váha(bez tolerancie) presne splnená.

Dúfajme, že sa teda už nič nepokazí a oboch bojovníkov uvidíme stáť proti sebe už túto sobotu v O2 aréne.