Bude mať projekt „z ostrova do klece“ pokračovanie? O zápas v Oktagone sa hlási ďalší účastník Survivora.

Oktagon a jeho projekt „z ostrova do klece“ by mohol mať pokračovanie.
O zápas sa totiž hlási víťaz reality show Survivor.

Reality show Survivor Československo má vďaka jej moderátorovi a zároveň majiteľovi najväčšej domácej organizácie Ondřejovi Novotnému značnú spojitosť s Oktagonom.

Tá sa prejavila už po skončení prvej série, keď sa vedenie Oktagonu rozhodlo predstaviť nový projekt pod názvom „z ostrova do klece“ alebo Adam vs Nathan.

V tomto projekte boli do tréningového procesu bojových športov zahrnutý dvaja účastníci reality show Adam Raiter a Nathan Christian, ktorý sa po dlhej a náročnej príprave stretli v klietke Oktagonu turnaji v Brne.

Z víťazstva sa po dominantnom výkone v prvom kole radoval Raiter a pretavil tak náročnú prípravu, ktorú absolvoval aj so súčasným šampiónom strednej váhy Patrikom Kinclom.

Z ostrova do klece 2?

Pokračovanie tohto projektu by mohlo nasledovať už na jednom z nasledujúcich turnajov najznámejšej domácej organizácie.

O súboj v klietke sa totiž hlási víťaz reality show Tomáš Weimann.
Inštruktor skateboardingu sa o svoju šancu prihlásil v komentári pod príspevkom od Ondřeja Novotného, kam napísal:

„Ďakujem za úprimnosť a za tvoje slová Ondro, vážim si to.

PS: Možno mi niekedy dáš šancu v Oktagone a ja si splním svoj ďalší sen.“ Konštatoval Tom, ktorý sa počas svojho pôsobenia na Ostrove ukazoval ako zdatný športovec po všetkých stránkach.

Uvidíte, či mu teda promotéri dajú príležitosť sa ukázať aj v klietke, ktorá je však oproti ostatným športom niečím absolútne jedinečným.