Karlos Vémola obdržal miliónovú ponuku, prijať sa ju však nechystá.

Český Terminátor Karlos Vémola je vďaka svojim výsledkom v klietke a zaujímavej osobnosti jedným z najlepšie platených bojovníkov na domácej scéne. Najnovšie dostal Vémola ponuku v radoch miliónov korún, nejedná sa však o ponuku na zápas. 

Lákavá ponuka od politickej strany

V podcaste u Čestmíra Strakatého sa 37 ročný zápasník rozhovoril o viacerých zaujímavých témach, vrátane ponuky, ktorú pred časom obdržal. „Mňa teraz oslovila strana PRO, či by som im pomohol s kampaňou a tak ďalej. Ponúkali mi krásne peniaze, ale ja sa tomu nechcem prepožičať.“ Načrtol svoj postoj Vémola.

Presvedčenie na úkor miliónov

Na otázku moderátora, či sa ponuka od politickej strany blížila k statisícom, prípadne miliónom reagoval prvý český reprezentant v UFC takto. „Za také nič nerobenie to bolo celkom dosť. Určite to bolo v tých vyšších čiastkach, o ktorých hovoríš, záleží ako dlho by tá spolupráca trvala, my sme sa ale na ničom nedohodli. Nerozišli sme sa v zlom ale ja len vravím, že sa snažím byť apolitický. „

Českú legendu bojových športov čaká najbližšie súboj s Attilom Véghom, ktorý bude vrcholom karty Oktagonu 58 v pražskom Edene. Za odvetný duel s bývalým šampiónom Bellatoru obdrží Vémola bezpochyby nadštandartný honorár nie len v rámci pomerov na domácej scéne ale aj v celoeurópskom priestore bojových športov. Napriek tomu je pozoruhodné, že odmietol ponuku, ktorú by si zrejme nenechal úsť nejeden český či slovenský zápasník.