Jasné stanovisko. Tomáš Le sy sa vyjadruje k zápasu s Bejrom a hovorí o príprave s domácou hviezdou.

Promotér a jeden z majiteľov úspešného projektu organizácie Clash of the Stars už niekoľko krát avizoval, že zápasnícke rukavice nepovesil na klinec natrvalo. Návratu do klietky v rámci jedného z galavečerov Clashu by sa bývalý zápasník Oktagonu zrejme nebránil už v priebehu tohto roka, keďže sa postupne vracia k tréningu MMA.

Zápasnícka kariéra

Tomáš Le sy má v profesionálnej kariére na konte 7 zápasov a skóre 4:3. Svoju kariéru odštartoval mladší z bratov Le na domácom galavečery v Karvinej, kde pri svojom debute zvíťazil na TKO. Na túto výhru nadviazať pri svojom debute v Oktagone, keď zdolal opäť na TKO Jána Slováčka.

Oktagon výzva

Hneď po prvom víťazstve v organizácií dostal Tomáš možnosť zúčastniť sa 3 série populárnej reality show Oktagon výzva. Aj napriek tomu, že vypadol už v prvom zápase proti neskoršiemu víťazovi Karolovi Ryšavému zanechal skvelý dojem a spolu s Ryšavým predviedol jeden z najlepších zápasov historií Oktagon výzvy. V dalších 4 zápasoch pod Oktagonom striedal výborné výkony s nepodarenými a v doteraz poslednom zápase pod pravidlami MMA podľahol Francúzovi Mssateemu. 

Vyhrotený duel s Růžičkom

Za zmienku určite stojí aj jeho najvýznamnejší súboj v rámci projektu Oktagon Underground s Tadeášom Růžičkom. Samotný zápas aj promo, ktoré mu predchádzalo sa nieslo v znamení zlej krvi medzi oboma zápasníkmi. Tomu zodpovedal aj priebeh zápasu, v ktorom sa Le symu nepodarilo nadviazať na sľubný úvod a nakoniec podľahol súperovi na TKO.

Clash a zápas s Bejrom

Aj napriek pomerne známej zápasníckej kariére je Tomáš Le sy v súčasnosti vnímaný najmä ako majiteľ a promotér úspešnej organizácie Clash of the Stars. Podľa vlastných slov sa však ešte plánuje vrátiť do klietky, kde ho mal čakať psychopat Aleš Bejr. Ambície opäť zápasiť potvrdil Le sy aj v rozhovore pre CNN Prima news, kde však vzhľadom na okolnosti minimálne nateraz zmietol zo stola zápas s Bejrom. „On vie, že tým, že sa spojil s konkurenciou zrušil zápas so mnou. Obral divákov o to, na čo sa tešili. Ak si on myslí, že to dotiahne k tomu, že to bude nakoniec súboj medzi Clashom a RED FACEom, tak k tomu nedôjde určite nikdy.“ Konštatoval promotér COTS, ktorý zároveň potvrdil návrat k tréningu.„Od nového roku som sa začal trochu viac hýbať. Bol som par krát s Davidom Kozmom si zatrénovať. Chodím aj cvičiť. „

Podľa tohto vyjadrenia sa teda zdá, že by sme Tomáša Le syho predsa len ešte mali vidieť v klietke, proti Alešovi Bejrovi to však už zrejme nebude.