Rodina Štefana Bazsa je znechutená zo správania Siváka. Čo po ňom žiada jeho sestra?

V predchádzajúcom článku sme vás informovali o konflikte medzi Václavom Sivákom a blízkymi bývalého zápasníka Štefana Bazsa, ktorý momentálne prežíva veľmi náročné životné obdobie.

Pozadie konfliktu, ktorý vznikol ešte pred začiatkom galavečera objasnila na sociálnych sieťach Štefanova priateľka Michaela.

 

Odkaz Sivákovi aj organizátorom poslala na sociálnych sieťach aj jeho sestra. Tá Siváka označila, ako úbohého športovca a za celý incident žiada ospravedlnenie.

„Václav Sivák je úbohý športovec bez srdca. Pred zápasom zosmiešňovať človeka na vozíku, že nemá nohy? Ty si fakt charakter! Každý deň, keď môj brat bojoval o život, o ňom noviny písali články bez jediného súhlasí a bez akejkoľvek komunikácie s rodinou. Takže teraz môžem.

Prosím všetkých o zdieľanie, aby všetci, celé Slovensko aj Česká republika videli, ako skvelí sú naši slovenskí a českí športovci. Toto sa nerobí. Môj brat a jeho priateľka, ktorú opľul. si zaslúži ospravedlnenie od pána Václava Siváka a organizátorov, ktorí to dovolili.“

Reakcia Siváka

„Mojím cieľom bol tento chlap! Nikdy nehovorte niečo zlé o chorom človeku“ Ak veríte klamstvám, nie ste moji fanúšikovia.“

Zdroj: Instagram MMA v hrsti

Takto opísal celý incident šampión RFA, ktorý si na seba týmto spôsobom priniesol negatívnu pozornosť podobne, ako to pred časom niekoľkokrát urobil jeho možný super Tadeáš Růžička.

Čo vraví promotér?

Na incident, ktorý sa odohral na RFA 14 už reagoval na svojom instagrame aj majiteľ a promotér RFA Boris Marhanský.

„Myslím, že v úvode nikto ani SBS, ani Vašek, ani jeho tím nechápal čo sa bude diať.

Vašek zareagoval ako zareagoval, ako mu ten mierumilovný pán druhýkrát dal pomaly hlavičku.“ Zhodnotil situáciu Sivákov zamestnávateľ.

Či už konflikt odštartoval Sivák alebo kamarát bývalého zápasníka, správanie 24 ročného zápasníka RFA nebolo adekvátne a v prípade, že chce dostávať veľké zápasy v tých najväčších organizáciách, bude sa do budúcna musieť podobného správania vyvarovať.

Nuž urobte si názor sami.