Zápasník alebo pornoherec? Známy bojovník z Clashu sa predstavil v pikatnom videu pre dospelých.

Pozadie bojových športov je už od nepamäti spojené s kontroverznými činnosťami, ktoré boli častokrát na hrane zákona a ich protagonistom spôsobovali okrem nechcenej pozornosti aj množstvo problémov. Aktivity, ktorými by sa zrejme pred verejnosťou väčšina športovcov nepochválila, nie sú cudzie len zápasníkom za „veľkou mlákou“ ale aj hviezdam československej bojovej scény. Od pravidelného užívania drog a alkoholu až po účinkovania vo filmoch pre dospelých.

Práve účasť jedného z amatérskych zápasníkov populárnej organizácie Clash of the Stars vo videu pre dospelých sa dostala medzi širokú verejnosť na poslednom z rozhovorov B4theclash. Ktorý zápasník clashu sa tvorby takejto videoprodukcie zúčastnil?

B4theclash

Ak ste sledovali posledný diel B4theclash určite tušíte, že je reč o Lukášovi Bukovazovi alias Bukysovi, ktorého čaká na Clash of the Stars 8 zaujímavý duel s Tik Tokerom Honzim Michálkom, ktorého vyzve v zápase 2 vs 1 spolu s Patrikom Corleónem. V utorňajšom B4theclash rozoberali zápasníci spolu s promotérom Tomášom Le sym množstvo zaujímavých tém, vrátane ich príprav na turnaj v Ostrave. Tradične sa však rozhovor nezaobišiel bez osobných útokov a invektív.

Bukys v pikatnom videu

Informácie o pikantnej minulosti svojho súpera oznámil fanúšikom v živom vysielaní Honzi Michálek, do ktorého sa Bukys na vzájomných staredownoch už niekoľko krát pustil. Inak to nebolo ani počas posledného rozhovoru, keď naňho bývalý súper Filipa Roubíčka Bukovaz vylial nápoj z pohára. Obaja súperi si tak neostali nič dlžný, a kým Bukovas sa snažil svojmu súperovi spôsobiť skôr fyzickú ujmu, Michálek siahol k útoku na súperovu psychiku, ktorou zrejme otriaslo verejné rozoberanie jeho intímnej chvíle na mládeži nedostupných portáloch.

Video s Bukysom sa okamžite začalo šíriť aj na sociálnych sieťach a dokonca už boli vytvorené aj tričká s fotografiou Bukyho a jeho priateľky.

Lepšiu reklamu si bude môcť český „zápasník“ urobiť už onedlho na Clash of the Stars, kde ho však čaká náročná prekážka v podobe do tejto chvíle neporazeného Micháleka.