Zajícová má ďalší beef.Tentokrát sa do nej pustila bývalá súperka.

Veronika Zajícová je na domácej scéne známa nie len svojími výkonmi v klietke, odvážnymi fotografiami ale aj častými slovnými prestrelkami so svojimi bývalými, či budúcimi súperkami.

S kým sa dostala do prestrelky tentokrát?

Truskolaska nie je spokojná s verdiktom

Na turnaji RFA 16 v Opave bola súperkou Zajícovej Agáta Truskolaska. Poľská reprezentantka, ktorá má momentálne skóre 0:3 proti Zajícovej veľa neukázala a bola ukončená už v prvej minúte úvodného kola.

Pomerne rýchle ukončenie zo strany rozhodcu sa však Poľke nepáčilo, čo demonštrovala nie len v klietke, ale aj na sociálnych sieťach, kde Zajícovú vyzvala na odvetu.

„Pošli mi číslo účtu, nech ti môžem poslať pár korún na ppv, aby si sa mohla pozrieť na náš zápas znovu. Keby to rozhodca nezastavil, tak by si teraz srkala mixovanú mrkvu slamkou,“ reagovala ostro na kritiku súperky Zajícová, ktorá v Opave konečne pretrhla negatívnu sériu z posledných zápasov.

Po novom reprezentantka bratislavského OFA gymu sa domnieva, že víťazstvom na domácej pôde naštartovala novú etapu svojej kariéry, ktorá by podľa jej názoru mohla vieš až do najprestížnejšej organizácie sveta MMA UFC.

Veríte, že sa jej to podarí?