„V šatni ma ohovárali. Keby ich stretnem na ulici, ublížim im.“ Glezgo dáva nahliadnuť do konfliktu medzi ním a členmi JMFS gymu.

Včera som vám priniesol článok o zápasníkovi RFA Borisovi Glezgovi, ktorého čaká na RFA 10 v Havířově tretí profesionálny zápas.

Glezgo sa 13.5. predstaví na domácej pôde, hájiť farby tamojšieho JMFS gymu však v tomto zápase nebude.

Dôvodom jeho odchodu, ktorý sa udial len prednedávnom majú byť zle vzťahy medzi ním a niektorými členmi tímu Jakuba Müllera.

Prečo odišiel?

Vo včerajšom živom vysielaní na hlavnom instagramovom účte RFA sa Glezgo rozpovedal o konkrétnych dôvodoch jeho odchodu.

„Bolo tam viac dôvodov ale viem, že ma tam chlapci aj ohovárali.

Sú tam šikovní chlapci, dobré sparingy, tvrdé sparingy ale ja mám 36 rokov, mám niečo za sebou, ja som niečo v živote dokázal.

Tí chlapci zatiaľ len trénujú, sú v škole a preto si o mne dovoliť hovoriť takéto hovná.
Že má ohovárali v šatni, že ja nič neviem, že na čo tam vôbec chodiť a tak.
Ja som začal zápasiť zase po niekoľkých rokoch a nemôžu mi toto hovoriť takí mladí smradi, to nejde proste.

Keby ich stretnem na ulici, vykúšem im ohryzky.“ Reagoval rozhorčený Glezgo, ktorý sa už do gymu vedeného Jakubom Müllerom nemieni vracať a pochvaľuje podmienky na novom tréningovom pôsobisku v Poľsku.

To, či bolo jeho rozhodnutie správne a či mu prinesie vytúžené víťazstvo sa dozvieme už o necelé dva týždne v Gascontrol aréne v Havířově.

V gyme ho nemali radi. Prvé zápasy mu nevyšli. Teraz však má šancu na reparát. Český tvrďák sa predstaví pred domácim publikom.