V RFA panuje sklamanie z výkonu Gábora. Pochváliť ho nedokázal ani promotér Marhanský.

Gábor Borároš sa včera po prvýkrát predstavil pod hlavičkou nového zamestnávateľa organizácie RFA. V zápase však nepredviedol to, čo sa od neho očakávalo a pochvali sa nedočkal ani od svojho nového zamestnávateľa.

Predstavy boli odlišné 

Rozporuplné pocity má z angažovania svojho času najväčšej hviezdy domácej scény promotér RFA Boris Marhanský. Majiteľ aj samotná organizácia podpisala Borároša v domnení, že do RFA prinesie pozornosť, ale aj kvalitné športové výkony. Minimálne to druhé však pri svojej premiéri na turnaji v Nových Zámkoch nesplnil

Výsledky všetkých zápasov RFA X IAF tu

Promotér nebol spokojný

Sklamanie z toho, čo predviedol favorizovaný Borároš v duely s Komuenhom neskrýval na pozápasové tlačovej konferencii ani promotér Boris Marhanský. To však nebol jediný dôvod, vďaka ktorému si bývalý titulový vyzývateľ Oktagonu na úvod pôsobenia RFA vo vedení neurobil dobré meno.

Neprofesionality mimo klietky

Okrem slabého výkonu v zápase, v ktorom bol obrovským favoritom ukázal Gábor istú známku neprofesionality aj na vážení, či pri jednotlivých rozhovor v rámci proma na RFA X IAF, na ktoré niekoľko krát meškal. To sa nepáčilo ani jeho súperovi, ktorý v rozhovore pre kaočko označil toto správanie ako disrespekt.

Gábor vs Kertész

Nasledujúci zápas čaká Gábora už o týždeň v Maďarsku, kde si v rámci galavečera Kiliti boxing show zmeria sily s Maté Kertészom.