Uvidíme na COTS prvýkrát súboj pohlaví? Táto dvojica je ochotná ísť do zápasu.

Organizácia Clash of the Stars priniesla fanúšikom už niekoľko foriem bizarných zápasov, od súboja v klietke strachu až po zápas s účasťou zrakovo postihnutého bojovníka.

Prvý súboj svojho druhu

Hranicu, ktorú by podľa slov promotéra Tomáša Le syho organizácia nechcela prekročiť je duel opačných pohlaví.

Čo platí dnes však nemusí platiť aj zajtra, a v COTS sa v tejto chvíli nachádza minimálne jedna dvojica, ktorá by bola ochotná vyriešiť svoj spor v klietke.

Tou je „spevák“ Matouš Kaluba a bývalá zápasníčka Oktagonu Michaela Dostálová. Medzi Kalubom a Dostálovou prebehla v minulosti slovná výmena, ktorá vyústila až do fyzického útoku zo strany držiteľky čierneho pásu v jiu jitsu. Práve po tomto incidente sa začalo špekulovať o ich vzájomnom zápase, na ktorý sa však postupom času zabudlo.

V rámci predposledného zo série rozhovorov B4THECLASH, na ktorom sa objavili Dostálová aj Kaluba sa táto téma opäť otvorila a zdá sa, že ani jeden z nich by sa prvému zápasu svojho druhu na území Čiech a Slovenska nebránil.

Uvidíme, ako sa k situácii okolo zápasu postaví samotná organizácia. V tejto chvíli však má minimálne Dostálová naplánované ďalšie dve zápasy a na prípadný duel s Kalubom by sme si tým pádom museli počkať.