Tvrdý knockouter z KSW, ktorý zápasil aj na Slovensku. Kto je súperom Humburgera v titulovom zápase RFA 11?

Dominik Humburger, ktorý sa mal na VIP akcií RFA 11 pôvodne stretnúť so Srbom Nenadom Avramovićom aj napriek odstúpeniu súpera nepríde o šancu získať prvý MMA titul RFA.

V súboji o dočasný pás šampióna strednej váhy ho vyzve poľský bojovník Robert Maciejowski. Posledné lístky na RFA 11 sú stále dostupné v sieťach Ticketportal.sk a Predpredaj.sk

Tvrdý knockouter, ktorý zápasil aj na Slovensku

Poľský knockouter absolvoval posledné 3 zápasy v najprestížnejšej európskej organizácii KSW a jeho profesionálne skóre do tejto chvíle číta 12 zápasov a 6 víťazstiev. Maciejowski je komplexným bojovníkom, ktorý dokáže zápasy ukončovať v postoji aj na zemi. Problém mu nerobí ani plná zápasová minutáž, počas ktorej si dokáže rovnomerne rozložiť sily do všetkých kôl.

Podobným typom bojovníka je aj Dominik Humburger, ktorý však na rozdiel od jeho poľského súpera ešte nepoznal horkosť porážky.

Zaujímavosťou z kariéry jeho súpera je fakt, že sa už 2 krát predstavil na slovenskej pôde. Ani v jednom prípade však nedokázal zvíťaziť. To, či sa mu reparát podarí v Bratislave sa dozvieme už túto sobotu na VIP akcií RFA v Dome športu.

Tak či onak nás čaká skvelá karta, ktorú môžete sledovať aj na ppv cez platformu realsport.tv