Třinec zažije mix postoja a MMA v čele s bývalými titulovými vyzývateľmi Oktagonu.

Slovenská organizácia PML, ktorá doteraz prinášala fanúšikov výhradne postojárske zápasy mení svoj koncept. Novú éru odštartuje turnajom V Třinci. 

Už o necelé dva týždne nás čaká v poradí 8 turnaj organizácie PML. Na severe Čiech sa predstavia veteráni organizácie aj nové zvučné posily. Novinkou budú súboje podľa pravidiel MMA, v ktorých sa predstaví hned niekoľko hviezd domácej scény vrátane bývalých titulových vyzývateľov Oktagonu.

Finále pyramídy

Hlavným zápasom celého večera bude finále pyramídy PML vo váhe do 75 kilogramov. V ňom sa predstavia 2 zo 4 semifinalistov, ktorí sa o miestenku vo finále pobijú na prelims karte. O finále pyramídy zabojujú Hegedus, Mikončák, Tábor a Ilušák. 

Hlavný predzápas

Posledný zápas na karte s jasným obsadením a hlavný predzápas celého večera obstará veterán organizácie Ondřej Malina, ktorý pri svojom predchádzajúcom vystúpení bojoval o titul vo váhe do 80 kilogramov, nad jeho sily však bol súčasný šampión Juraj Tutura. V Třinci ho čaká krajan Štepán Guba. Guba má na konte zápasy vo všetkých popredných domácich organizáciách, v ktorých dokázal pravidelne víťaziť.

Hviezdne mená MMA

Súčasťou galavečera PML bude po novom aj niekoľko zápasov podľa pravidiel MMA. V nich sa predstavia aj bývalý titulový vyzývatelia Oktagonu Vojto Barborík a Filip Macek. Okrem nich uvidíme aj  súpera rivalov Vlasta Čepa a Mateja Peňáza Taliana Giovanniho Mellila v zápase s Madarom Adamom Horváthom. Do akcie pôjde opäť aj talentovaná Veronika Smolková, ktorá predviedla skvelý výkon na Oktagone 47 v Bratislave. 

Galavečer PML 8 sa uskutoční 3.2. v Třinci, kde uvidíme celkovo 11 zápasov. Lístky na galavečer sú dostupné v sieti Předprodej.sk

Zápasová karta PML 8