Toto vedenie nepoteší. Hviezda Oktagonu sa hlási o megafight na Clashi.

Dvomi najväčšími organizáciami na domáce scéne si minimálne, čo sa týka záujmu fanúšikov bezpochyby Oktagon MMA a Clash of the Stars. Kým československý gigant Oktagon, ktorý si postupne razí cestu do tých najväčších európskych miest vsádza na kvalitné zápasy, Clash prináša fanúšikom najmä show a bizár, ktorý však dokáže výborne predať.

Oktagon a Clash

V rámci vzájomných vzťahov medzi predstaviteľmi oboch organizácií to v poslednom období nie je veľmi priateľské najmä zo strany Oktagonu, ktorého hlavný predstaviteľ Ondřej Novotný nesúhlasí s politikou clashu a vníma ho ako niečo, čo poškodzuje meno bojových športov.

Aj napriek tomu popredné mená Okragonu pravidelne navštevujú galavečery Clash of the Stars a v niektorých prípadoch dokonca nevylučujú jednorazovú zastávku v klietke dnes už veľmi populárnej organizácie.

Mågård v Clashi?

Jedným z nich je aj bývalý šampión Oktagonu v bantamovej váhe Dán Jonas Mågård. „Shark“ sa momentálne pripravuje na svoj zápas v Bratislave, kde ho na konci tohto mesiaca čaká Kanaďan Hill. 

Okrem prípravy sa však Mågård intenzívne venuje aj svojmu instagramu, kde okomentoval aj príspevok Clash of the Stars s jeho bývalým súperom Václavom Sivákom.Poďme si dať odvetu v MMA. Všetci to chcú vidieť.“

Na tento komentár zatiaľ šampión RFA Sivák nereagoval. V štúdiu Clash of the Stars však potvrdil, že je otvorený jednorazovej skúsenosti v clashi, kde by ho mohol čakať napríklad aj rival Tadeáš Růžička.

Tak či onak, takáto reakcia jednej z najväčších hviezd Oktagon zrejme nepoteší vedenie československej 1, ktorá turnaje v clashu vníma ako niečo, čo výrazne poškodzuje odkaz bojových športov v Čechách aj na Slovensku a odrádza veľké spoločnosti od spojenia s MMA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *