To snáď nie. Clash uvažuje o zmene zásad a zápase, aký na domácej scéne nemá obdoby.

Česká organizácia Clash of the Stars prináša svojim fanúšikom na turnajoch okrem klasických zápasov aj bizarné súboje rôzneho druhu, od vankúšových bitiek až po zápasy v početnej prevahe. Najnovšie sa však organizácia chystá priniesť niečo, čo pre ňu bolo do tejto chvíle neprípustné.

Clash of the Stars 8

Clash of the Stars má za sebou už 8 galavečer, ktorý sa tentokrát odohral v takmer vypredanej Ostravar aréne. V najtvrdšom meste republiky sa „predviedli“ známe mená z clashu, ktoré vo väčšine prípadov nepriniesli kvalitný športový výkon, ale veľkú zábavu. Medzi najpamätnejšie momenty turnaja patrí určite víťazstvo boxera a známej postavy reality show Love island Sandra Jandejseka, ktorý dokázal zdolať kontroverzného Václava Mikuláška alias Babu Jagu. Okrem samotných zápasov zrejme utkvela fanúšikom v mysli aj nevydarená žiadosť o ruku od Lukáša Bukovasa, ktorému jeho vyvolená povedala nie pred vypredanou Ostravar arénou.

Zápas, aký tu ešte nebol

Na galavečery Clash of the Stars sa opäť objavil aj  kontroverzný influencer Tadeáš Kuběnka, ktorý v priamom prenose vyzval na súboj svoju bývalú kamarátku Sugar Denny. Na tento nápad reagoval prekvapujúco pozitívne v štúdiu spíker Jakub Jíra, ktorý v minulosti spolu s promotérom Tomášom Le sym do budúcna jasne vylúčil zápas muž vs žena na jednom z galavečerov Clash of the Stars. V prípade duelu týchto známych mien by zrejme promotéri boli ochotní urobiť výnimku a porušiť jednu z mála morálnych zásad, ktorej sa pri tvorbe zápasov do tejto chvíle držali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *