Ten si teda trúfa. Hviezda PFL si vzala na mušku Vlasta Čepa aj Patrika Kincla.

Stredná váha Oktagonu je v súčasnosti nabitá skvelými menami a patrí medzi najatraktívnejšie divízie v organizácií. Do tejto elitnej spoločnosti by sa rád dostal aj brazílsky zápasník Joao Zeferino. Bojovník prezývaný samurai už oficiálne vyzval na zápas navrátilca Makhmuda Muradova, okrem neho by si však rád zmeral sily aj s inými poprednými zápasníkmi strednej váhy. 

Zeferino chce do Oktagonu

Včera som vám priniesol rozhovor s veteránom PFL Joaom Zeferinom, ktorý vyzval na zápas Makhmuda Muradova hneď po tom, čo Oktagon oficiálne oznámil návrat uzbeckého bojovníka. V rozhovore, ktorý môžete nájsť tu však zmienil aj iné obávané mená strednej váhy, s ktorými by si rád zmeral sily v Oktagone. Veľmi rád by som zápasil s Kinclom alebo Čepom,“ reagoval na otázku ohľadom ďalších možných súperov Zeferino. Som skúsený bojovník, ktorý prináša atraktívne zápasy a do klietky viem priniesť oheň.“ doplnil.

Zeferino zápasil väčšinu kariéry vo weltrovej váhe, kde sa mu podarilo získať niekoľko veľkých skalpov vrátane 1 weltrovej váhy Oktagonu Bojana Veličkoviča. Posledný krát sa Brazilčan ukázal v klietke ešte v roku 2022, keď na PFL podľahol na body Američanovi Dilanovi Taylorovi. Dovtedy však držal 5 zápasovú víťaznú sériu, ktorá trvala viac ako 3 roky.