Ten si nedá pokoj. Karlos Vémola sa opäť naváža do rivala Kincla. Čo naňho vytiahol tentokrát?

Od prehry Karlosa Vémolu so šampiónom strednej váhy Patrikom Kinclom ubehol už viac ako rok. Prvý menovaný zostal po prehre aktívny a pridal ďalšie 4 zápasy, vrátane odvety storočia s Attilom Véghom, po ktorej sa rozhodol ukončiť aktívnu kariéru. Kincl stihol od vzájomného duelu s Vémolom len 1 zápas, v ňom sa mu však podarilo úspešne obhájiť titul šampióna.

Rivalita pretrváva

Medzi oboma bojovníkmi však zostali nevyriešené účty, keďže si z oboch vzájomných duelov priniesli po 1 víťazstve. Možnosť zavŕšenia trilógie zhatil minimálne na teraz Vémola, ktorý sa rozhodol ukončiť kariéru. Na svojho rivala však nezabudol a dodnes si na jeho osobu neodpustí štipľavé poznámky.

Jednu z nich si schoval aj do rozhovoru s Ondřejom Nemcom, v ktorom reagoval na ukončenie pôsobenia českého reprezentanta Davida Dvořáka v UFC. „Bohužiaľ David Dvořák z UFC odišiel, nech už to je z akýkoľvek dôvodov. Možno preto že má zlý manažment,“ rýpol si v rozhovore pre CNN Prima news Vémola, ktorý samozrejme narážal na manažéra Davida Dvořáka, ktorým je práve Patrik Kincl.

Dvořák v UFC

Pripomíname, že David Dvořák bojoval v UFC od roku 2020. Za túto dobu stihol nadobudnúť bilancii 3:3, čím zjavne neurobil dojem na Danu Whita a samotnú organizáciu, ktorá sa rozhodla ukončiť vzájomnú spoluprácu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *