Tak predsa? Promotér odhaľuje dátum a miesto plánovaného súboja Sivák vs Růžička.

Je len málo zápasov, ktoré by mali na domácej scéne mohli spôsobiť taký rozruch, ako duel dvoch najlepších postojárov svojej generácie.

Obávaný „Bad Boy“ Václav Sivák, ktorý v profesionálnej kariére ešte stále nenašiel premožiteľa získal minulý rok titul šampióna RFA v K1. Jeho kroky by rád nasledoval aj jeho potencionálny súper kontroverzný Tadeáš Růžička, ktorý sa predstaví v klietke RFA v Prahe po prvý raz od jeho pouličného vyčíňania, ktoré mu zatvorilo dvere do väčšiny tuzemských organizácií.

Šancu na veľký návrat dostane „Mawar“ 11.11. v Prahe, kde v rámci turnaja RFA x IAF zabojuje o titul šampióna Real fight proti Jacobovi Mikulovi.

Růžička vs Sivák v O2 Universum?

Mediálne a zrejme aj po športovej stránke zaujímavejší súboj by bol bezpochyby duel Růžičku so Sivákom, o ktorom sa v poslednom čase aj a prihliadnutím k problémom druhého menovaného veľa nehovorilo.

Vody okolo ďalšieho „zápasu storočia“ však opäť rozvíril promotér a majiteľ RFA Boris Marhanský, ktorý na svojom instagrame reagoval na otázku ohľadom tohto zápasu.

„Ideálne budúci rok a miesto zrejme O2 Universum.“ Konštatoval Marhanský a jasne tak naznačil, že stret Růžičku so Sivákom je v rámci jedného z galavečerov RFA stále v riešení.

Kto by bol vašim favoritom?