Súboj dvoch krások na RFA. Aminu Mukhamed nahradí v Nových Zámkoch partnerka slovenského zápasníka.

Už zajtra večer nás čaká v poradí 2 spoločný turnaj organizácií RFA a IAF. Karta galavečera, ktorý má byť akousi rozcvičkou pred veľkým spoločným turnajom zaznamenala hneď niekoľko zmien.

Okrem iného sa opäť odkladá aj ženský duel Mukhamed vs Dridi z dôvodu zranenia prvej menovanej. Kto ukrajinskú reprezentantku nahradí a aké sú ďalšie zmeny na karte?

Hlavné ťaháky

Najočakávanejším zápasom celej karty je premiérový duel Gábora Borároša pod hlavičkou RFA. Svojho času najväčšia hviezda Oktagonu aj domácej scény zabojuje v hlavnom predzápase večera so zástupcom organizácie IAF Federicom Komuenhom.

Domáci fanúšikovia si v Milenium aréne prídu na svoje aj v hlavnom zápase, kde sa predstaví bývalý titulový vyzývateľ ťažkej váhy domáci Lajos Papp. Papp bude bojovať po prvýkrát od prehry v titulovom zápase so slovenským obrom Tomášom Možným. Tentokrát ho v klietky čaká český reprezentant Jakub Kůča.

Veľké zmeny

Na karte RFA X IAF sa udialo v poslednom týždni niekoľko zmien. Okrem zrušenia titulového zápasu Butenko vs Chope z dôvodu problémov s dokladky u veterána UFC sa opäť ruší aj ženský zápas medzi Aminou Mukhamed a Nadyou Dridi. 

Náhradníčkou za zranenú Ukrajinku v súboji s Dridi bude slovenská zapasníčka Sarah Lepiešová. V súboji dvoch nie len zapasnícky ale aj vyzoro atraktívnych bojovníčiek sa reprezentantka Dracula gymu a partnerka zápasníka Mareka Luštiaka teda stretne s Nadyou Dridi, ktorá je na domácej scéne známa najmä zo svojho pôsobenia v Clash of the Stars.

Celá zápasová karta

Papp vs Kůča

Borároš vs Komuenha

Fapšo vs Roubíček

Plesník vs Väčší

Horínek vs Zeljko

Lepiešová vs Dridi

Glos vs Kučera

Dobiáš vs Bartoněk

Konyári vs Nagy