Sivák pred zápasom: „Růžička ma nemôže ohroziť. Prehrou s Królom by som sa strápnil.“

Už tento víkend nás čaká galavečer RFA 16 v Opave. Hlavným zápasom večera bude ďalšia obhajoba neporazeného Václava Siváka. Medzi šampiónom slovenskej organizácie a jeho súper Adamom Królom to už vrie, o čom vypovedá aj vyhrotený predzápasový rozhovor medzi oboma mužmi. Čo Sivák súperovi vyčítal a čo mu na ňom prekáža?

Boj o titul aj dobré meno

Historicky prvého šampióna RFA Václava Siváka čaká štvrtý zápas pod hlavičkou slovenskej organizácie, v ktorom bude čeliť talentovanému Adamovi Królovi. Reprezentant slezského JMFS gymu si na Siváka verí, čo potvrdil aj v rozhovore pre MMAMEMES, kde uviedol aj to, v čom by mal lepší ako neporazený Bad Sivák.

„Všetci hovoria to samé dokola. To je všetko jedna a tá istá rozprávka, že je na niekoho recept atď. Ja trénujem už 15 rokov, ty trénuješ 6 rokov a nemôžeš vravieť také blbosti.“ Reagoval Sivák na výroky svojho súpera počas rozhovoru s Borisom Marhanským. V tom zápase nemôžem o nič prísť, pretože Adam nie je v žiadnom rebríčku k1. Je to no name fighter skôr z mma sveta. Skôr ide o to, že by som sa strápnil tu u tých ľudí, inak by som o nič viac neprišiel,“ doplnil.

A čo Růžička ?

Už tradične prišla reč aj na Tadeáša Růžičku, ktorého berie väčšina fanúšikov aj odborníkov, ako jediného vážneho súpera, akého mu môže RFA a domáca scéna ponúknuť. „Nepovedal by som, že ma môže ohroziť, ale je to niekto, s kým by som urobil atraktívny zápas. Určite sú jeho schopnosti najvyššie, aké mali doteraz títo moji súperi,“ konštatoval stále neporazený český zápasník s rekordom 26:0.

To, či si svoju svoju neporaziteľnosť udrží aj naďalej sa dozvieme už tento víkend v Opave, kde nás okrem tohto duelu čaká ďalších 11 zápasov v čele so známymi menami organizácie, ako Zádera, Zajícová, či Prázdný. 

Lístky na turnaj sú stále dostupné v sieti Ticketportal.cz