Růžička reaguje na zisk titulu RFA. Čo o ňom povedal promotér Marhanský?

Prvý spoločný turnaj dvoch veľkých organizácií priniesol hneď niekoľko nečakaných výsledkov, ktoré prekvapili nejedného fanúšika bojovej scény.

Noví šampióni s veľkými skalpmi

V pražskej UNYP aréne sa pred týždňom bojovalo hneď o 3 šampiónske pásy.

V strednej sa prekvapujúco zo zisku titulu radoval náhradník za zraneného Dominika Humburgera Viktor Červinský.

Mladý talent, ktorý zápasí primárne vo weltrovej váhe zvíťazil nad favorizovaným Davidom Hošekom už v prvom kole a zavrel tak ústa všetkým kritikom, ktorý spochybňovali jeho účasť v titulovom zápase.

Špeciálny titul oboch organizácií získal v Prahe Steven Krt, po skvelom výkone a víťazstve nad legendárnym Petrom Monštrom Kníže.

Růžička s opaskom RF a novou motiváciou

Titul v rámci pravidiel real fight si z turnaja odnáša Tadeáš Růžička. Růžička bol v zápase s Jacobom Mikulom jasným favoritom, čo aj napriek húževnatému vzdoru súpera dokázal potvrdiť a mladého Slováka ukončiť v 2 kole.

„Znamená to pre mňa strašne veľa, keďže za celú svoju kariéru aj keď tých zápasov mám strašne veľa nemám žiadny poriadny titul ani opasok. Nemal som veľa príležitostí bojovať o pás, takže som strašne šťastný a vďačný RFA.“

Ako vníma kritiku?

„S nenávisťou sa stretávam predovšetkým na sociálnych sieťach. Úprimne ma do očí nikto neuráža a väčšinou tam kde sa objavím ma majú ľudia radi, vedia aký som a nie je všetko tak, ako to vytvoria médiá.“ Konštatoval milovaný aj nenávidený Mawar.

K svojmu novému šampiónovi sa vyjadril aj promotér RFA Boris Marhanský.

„Gratulujem nášmu novému šampiónovi Tadeášovi Růžičkovi, ktorému verím, že tento titul mu pomôže k druhej šanci sa znovu prezentovať ako vynikajúci športovec.

Ohlasy na turnaj máme naozaj výborné a preto aj keď sme sľúbili, že už tento týždeň ohlásime ako budú vyzerať naše najbližšie spoločne kroky.“ Konštatoval na margo spolupráce RFA a IAF Marhanský.

RFA čaká ďalší turnaj už 25.11. keď hviezdy organizácie zavítajú po druhýkrát do Budapešti.

Lístky na turnaj sú dostupné v sieti Ticketportal.sk