Promotér Le sy vysvetľuje, čo musia spĺňať „zápasníci“, ktorí sa chcú dostať do Clash of the Stars.

Organizácia Clash of the Stars získava na popularite každým turnajom, o čom svedčí aj fakt, že nasledujúci turnaj galavečer sa vypredal počas úvodnej tlačovej konferencie.

Do Clash of the Stars sa v súčasnosti snaží nájsť cestu veľké množstvo mladých ľudí, ktorí si chcú vyskúšať zápas v MMA, získať pozornosť fanúšikov a v konečnom dôsledku aj zmeniť svoj život.

Čo je najdôležitejšie?

V podcaste Kings show sa promotér a spolumajiteľ organizácie Tomáš Le sy rozhovoril, o aspektoch, ktoré sú kľúčové pre vstup Clash of the Stars.

Aspekt číslo 1, je to ako je niekto zaujímavý, akú si myslíme, že upúta pozornosť. Či pozitívnu alebo negatívnu, to už si musí ten človek určiť sám, my samozrejme tušíme, kto si akú cestu zvolí. Môže byť zaujímavý tým, že má čísla, že má proste už nahrabaných nejakých sledujúcich. Ľudia ho poznajú, má nejakú históriu na YouTube, instagrame na tik toku, v televízii. To je jedno kde ale má proste fanbase to je to, čo robí zaujímavým.

Môže tam samozrejme jeho vystupovanie, jeho správanie, to ako sa vyjadruje. Nemusí mať čísla, môže byť nováčik na sieťach ale môžeme v ňom vidieť potenciál. Môže byť zaujímavý aj tým ako bojuje, čo vie a tým aké má špeciálne schopnosti alebo pohyby.

Väčšinou to je mix toho všetkého alebo všetko zastrešuje to, ako je človek zaujímavý.“  Konštatoval bývalý zápasník Oktagonu Le sy, ktorý má ešte stále nevybavené účty s psychopatom Alešom Bejrom, ktorý ho počas natáčania rozhovorov a tlačoviek už niekoľkokrát napadol.

Tento súboj však nie je minimálne pre túto chvíľu na programe dňa.