Pri poslednom zápase spôsobil ošiaľ aj bitku v hľadisku. Miláčik bratislavského publika sa chystá na veľkú výzvu z Poľska.

Neskutočnú atmosféru priniesol na tribúny pri svojej premiére v RFA do tejto chvíle neporazený Slovák David Šajben.

Na RFA 15 prišlo domáceho obľúbenca podporiť veľké množstvo fanúšikov predovšetkým z radov ultras futbalového klubu Slovan Bratislava. Veľkú podporu bude mladý talent potrebovať aj na RFA 18 v Žiline, kde sa postaví proti veľkej výzve z Poľska.

Čas na veľké zápasy

David Šajben má v profesionálnom MMA na konte zatiaľ 3 zápasy, z ktorých si priniesol 3 presvedčivé víťazstvá. Okrem RFA bojoval napríklad aj na turnaji FABRIQ MMA, kde súpera ukončil už v 1 kole.

Ďalší zápas čaká miláčika bratislavských tribún na RFA 18 v Žiline, kde sa mu do cesty postaví skúsený poľský zápasník David Martínik. Bojovník, ktorý si počas kariéry vyskúšal aj pôsobenie v KSW sa v RFA udomácnil a posledné 2 zápasy zvládol na výbornú. Prípadne víťazstvo nad doteraz neporazeným Šajbenom ho teda môže posunúť v ústrety titulovému zápasu v bantamovej váhe, o ktorý však usiluje aj jeho súper.

Podarí sa slovenskému bojovníkovi udržať neporaziteľnosť aj v duely s niekoľko násobne skúsenejším súperom? Alebo sa z víťazstva bude radovať kolega poľských hviezd z Octagon team Cieszyn?

RFA 18

Na turnaju RFA 18 je už ohlásených niekoľko zaujímavých mien, vrátane šampióna RFA a jednej z najväčších hviezd organizácie Václava Siváka. „Bad boya“ doplnia na karte aj ďalšie známe mená domácej scény ako Borároš, Fapšo, či Jakubík.

Lístky na event sú dostupné v sieti Predpredaj.sk